לראשונה העונה: הזאר בסגל ריאל ללבאנטה

הבלגי עשוי לחזור מפציעה. זידאן: "ויניסיוס הוא העתיד"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ריאל מדריד רוצה לחזור על הסוס. לפני היציאה לפגרת הנבחרות, הבלאנקוס סיימו בשתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים של הליגה הספרדית, ומחר (שבת) הם יארחו את לבאנטה לקרב חשוב במסגרת המחזור הרביעי של הלה-ליגה על מנת לנסות לצמצם את הפער מאתלטיקו שבפסגה.

כשאין לה המון בשורות חיוביות, אחת כבר יש לה: זידאן יקבל, לראשונה העונה, את אדן הזאר. הבלגי נכלל בסגל שהתפרסם הערב (שישי) למשחק הקרוב, וייתכן כי יערוך הופעת בכורה במדים הלבנים. איסקו ובראהים דיאס עדיין פצועים, לוקה יוביץ' לעומתם ייכלל בסגל. גם לוקה מודריץ' ייעדר באופן סופי, לאחר שחזר לא כשיר ממשחקי הנבחרת.

"קשה להתכונן למשחק ככה כשכולם בנבחרות, אבל זה המצב", אמר זינדין זידאן במסיבת עיתונאים לפני המשחק. "אבל אני בכל זאת חושב שאנחנו מוכנים. אסור שהפציעה של מודריץ' תדאיג אותנו, נקווה שהוא יחזור אלינו מהר. נצטרך להשלים עם העובדה שהוא לא ישחק מחר. אדן הזאר ישחק מחר. בכל מועדון יש בעיות פצועים, בעיקר בתחילת העונה. אני סומך על האנשים שעובדים פה, הם הטובים ביותר שיש".

"אנחנו מודעים לזה שאיבדנו נקודות, ועכשיו כל משחק יהיה חשוב. אם ניתן את המקסימום, נשיג שלוש נקודות. בייל? תמיד אמרתי עליו שיש לו יכולות מרשימות. מה שקרה בקיץ קרה, ועכשיו גארת' פה איתנו וכולם מאושרים. סרחיו ראמוס? הוא יסיים את הקריירה שלו פה בריאל. ויניסיוס? יש לי הרבה ביטחון לגביו. הוא העתיד של ריאל מדריד, אבל כל דבר לוקח זמן. לפעמים הוא לא ישחק, אבל אני סומך עליו. תפסיקו להגיד שאני לא סומך עליו".

השוער החדש של ריאל מדריד, אלפונס אראולה, הוצג היום באופן רשמי. "אני בסך הכל מגיע בהשאלה לעונה, אבל אנסה להוציא את המקימום בזמן הזה. ברור שיש סוג של היררכיה, אבל אני אנסה להראות את הרמה שלי. איקר קסיאס היה אחד המודלים שלי לחיקוי וזה כבוד לקחת את המספר הזה (1) שהוא שיחק איתו במדריד".
מעבר לתגובות