מרסלינו פוטר מוולנסיה, סלאדס מונה

הבעלים איבד אמון במאמן, שהחזיר את העטלפים לאלופות

א א א א (שנה גודל)
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

זה היה באוויר לכל אורך חלון ההעברות, והיום (רביעי) זה נעשה רשמי: מרסלינו גרסיה טוראל, מאמן ולנסיה, פוטר מתפקידו אצל העטלפים. לפי דיווחים בעלי הקבוצה פיטר לים זימן אתמול את נשיא המועדון אניל מורטי למקום מושבו בסינגפור והורה לו לפטר את המאמן.

מי שמונה למחליפו על ספסל העטלפים הוא אלברט סלאדס, שחתם בקבוצה לשנתיים עד קיץ 2021. קשר העבר של ריאל מדריד ושל ברצלונה שימש לאחרונה כמאמן הנבחרת הצעירה של ספרד וכעוזרו של ז'ולן לופטגי בבלאנקוס בעונה שעברה, כך שעבורו זה התפקיד הראשון כמאמן ראשי בקבוצת בוגרים. לסלאדס מצפה משחק בכורה קשה במיוחד על הקווים, כשיתארח בשבת עם ולנסיה אצל ברצלונה בקאמפ נואו.

פיטוריו של מרסלינו היו באוויר תקופה ארוכה. לכל אורך הקיץ המתח בין הבעלים לדרג המקצועי בקבוצה הלך וגבר על רקע רצונו של לים להיות מעורב יותר בענייני היומיום בקבוצה, דבר אותו המאמן לא היה מוכן לקבל. לפי הדיווחים שנפוצו במהלך הקיץ גם מעמדו של המנהל המקצועי מתאו אלמאני לא יציב אך בשלב זה עושה רושם שהוא יישאר במועדון.

התזמון של החלטתו של לים לא יכול היה להיות גרוע יותר כשוולנסיה, כאמור, עתידה לצאת למשחק חוץ קשה בקאמפ נואו נגד ברצלונה, לפני שתפתח את משחקיה בליגה האלופות נגד צ'לסי בלונדון. בהתאם, הדיווחים מספרד מספרים על הלם בקרב השחקנים מההחלטה לפטר את המאמן, שהחזיר את הקבוצה לצמרת הליגה הספרדית לאחר תקופה לא טובה במועדון.

אלברט סלאדס. מינוי ראשון בקבוצת בוגרים (getty)
אלברט סלאדס. מינוי ראשון בקבוצת בוגרים (getty)
מעבר לתגובות