מסי צפוי להיעדר מול ולנסיה, סוארס בספק

החלמתם של כוכבי בארסה מתעכבת. יהיו כשירים לדורטמונד?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עם ניצחון בודד מתוך שלושה משחקים בליגה הספרדית, פתיחת העונה של ברצלונה הייתה בניגוד מוחלט לציפיות, אבל הפעם לקטאלונים יש תירוץ - היעדרותם של ליאו מסי ולואיס סוארס. היום (רביעי) התקבלו עדכונים חדשים בנוגע לפציעות של שני הכוכבים, שעדיין לא חזרו להתאמן ועשויים להפסיד גם את מחזור הפתיחה של ליגת האלופות.

ע"פ דיווחים בספרד, השניים לא התאמנו עם הקבוצה גם הבוקר וערכו אימון בצידי המגרש, כשמחר הם עשויים להצטרף לחבריהם ולחזור לאימונים בהדרגה. בשבת, כאשר ברצלונה תפגוש את ולנסיה למשחק ליגה, ארנסטו ואלוורדה ככל הנראה ייאלץ להתמודד ללא מסי, שכן החלמתו איטית מהצפוי ובברצלונה לא מעוניינים לסכן אותו, בטח לפני המשחק מול דורטמונד. כזכור, מסי עדיין לקח חלק במשחקי בארסה העונה, בעוד שיחק משחק אחד בלבד.

סוארס לעומת זאת, עדיין נמצא בתכניות של ואלוורדה לוולנסיה, אך הוא בספק ודקות המשחק שייקבל תלויות בקצב החלמתו, כך מדווחים ב'ספורט' הספרדי.

בנושא אחר, ה'טוטוספורט' האיטלקי דיווח כי השמועות על הניימאר אמנם הסתיימו, אבל רק לזמן מוקצב. ע"פ הדיווח, מנהלה המקצועי של פ.ס.ז' לאונרדו, מעוניין "להיפטר" מהכוכב הברזילאי, שכן הוא קצת מאס בסאגה סביבו, והוא מתכוון למכור אותו כבר בינואר הקרוב.

עיתון הבוקר של 'ספורט'
עיתון הבוקר של 'ספורט'
מעבר לתגובות