"הדרך היחידה של דאבור היא להתאמן טוב"

לופטגי על החלוץ: "שמח שיש לנו אותו, הוא מקצוען ופנטסטי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

למרות שלא היה בסגל לאף אחד מהמשחקים בשלושת המחזורים הראשונים, וזכה להתעניינות מקבוצות כמו אינטר, בורדו ואספניול, מואנס דאבור נשאר בסביליה לפחות עד ינואר, בתקווה לקבל הזדמנות מז'ולן לופטגי. המאמן הבאסקי מבחינתו, התראיין לרדיו "קופה" ונתן לחלוץ הישראלי סיבות לאופטימיות: "הקריאה שלו עוד תגיע. יש עוד עונה שלמה. עברו רק שלושה מחזורים ויש עוד שחקנים שעדיין לא שותפו ויהיה להם חלק חשוב בקבוצה".

"כל אחד צריך להיות מוכן, כי הרגע שלו יגיע", אמר לופטגי, וחזר על רוח הדברים אותם השמיע במסיבות העיתונאים של הקבוצה עד כה. "ושם לא יהיו תירוצים, רק יכולת. הדרך היחידה היא להתאמן טוב, במקרה של דאבור ושל כל שחקן אחר".

"הוא שחקן שאנחנו שמחים שיש לנו והוא צריך לעבוד ולהמשיך לעבוד כדי לנצל את ההזדמנות כשתגיע. אם היא לא הגיע עד עכשיו, זה בגלל שיש שחקנים אחרים שהיו טובים. הם מקצוען נהדר ובחור פנטסטי שאני בטוח שימשיך לעבוד".

עד עכשיו, לוק דה יונג קיבל עדיפות בחוד על פניו של דאבור, והתחרות של רק גברה לאחר שסביליה צירפה את חאבייר הרננדס המקסיקני לקראת סוף החלון, ורבים ראו בכך עוד הפגנה של חוסר אמון של לופטגי כלפי חלוץ נבחרת ישראל.

"הבנו שהיינו צריכים עוד שחקן", הסביר המאמן. "כי העונה ארוכה מאוד והיינו צריכים לעבות את הסגל. מהאפשרויות המעניינות שמצאנו, הוא הראה הרבה עניין וזה יצא לפועל. אנחנו מקווים שיסתגל. לא יצא לו להתאמן עדיין בגלל שהוא יגיע מאוחר, וכשיגיע, ננסה לגרום לו להשתלב כמה שיותר מהר כדי שיעזור לנו" .

דאבור. יצטרך להמתין להזדמנות שלו (Getty)
דאבור. יצטרך להמתין להזדמנות שלו (Getty)