זידאן: "נבאס לא אמר לי שהוא רוצה לעזוב"

מאמן ריאל דחה את הדיווחים: "לא מדמיין את הקבוצה בלעדיו"

א א א א (שנה גודל)
זידאן. בונה על נבאס למרות השמועות (Getty)
זידאן. בונה על נבאס למרות השמועות (Getty)
תחילת כתבה

בין השמועות הבלתי פוסקות על הגעה אפשרית של ניימארמפאריס סן ז'רמן, ועל האפשרות שקיילור נבאס יעשה את הדרך ההפוכה, ריאל מדריד מתכוננת למשחק הביתי הראשון שלה העונה, ומחר היא תארח את ריאל ויאדוליד במסגרת המחזור השני ב"לה ליגה".

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, זינדין זידאן התייחס לעזיבה אפשרית של השוער שלו: "לא מדמיין את הקבוצה בלי נבאס ולא חושב על עזיבה שלו. הוא תמיד היה שחקן שחשוב לנו. קיילור לא אמר לי שהוא רוצה לעזוב. הוא נמצא פה ואני לא יכול לשלוט במה שקורה בחוץ. הוא שמח להיות פה ורוצה להראות שהוא יכול לשחק. הוא מקצוען ואני בונה עליו. עד השני בספטמבר יהיו הרבה דיבורים, אבל אני יודע שהוא ייתן לנו המון העונה".

הצרפתי נשאל על גארת' בייל, שלמרות שלא היה בתוכניות, פתח במחזור הראשון והרשים: "היה לו משחק טוב מאוד אבל לא רק בדברים שאנחנו רגילים אליהם, אלא גם בהגנה וזה חשוב. אנחנו צריכים להמשיך בקו הזה כי אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להתפתח כדי להשיג דברים חשובים. מה שהשתנה זה שהשחקן יישאר. זו האמת שהיו הרבה דברים מסביב וגם אני דיברתי על זה, אבל מה שחשוב זה שהשחקן יישאר, אנחנו בונים עליו. הוא שחקן חשוב שהראה את זה, ומה שהוא יעשה את זה שוב".

זידאן נשאל שוב על הצטרפות אפשרית ניימאר, וענה כהרגלו: "השחקנים שפה רוצים להיות פה, וזה מה שהכי חשוב. יש להם חוזים ואפשרויות לשחק ומה שהם רוצים זה להיות חשובים בסגל הזה. אני מצטער שזה מעצבן, אבל התשובה שלי תמיד אותו דבר. יש לי את השחקנים שלי ומחר יש משחק חשוב מאוד ומה שחשוב זה שניראה טוב. ימשיכו לדבר על זה עד השני בספטמבר".

בייל. "מה שהשתנה זה שהוא נשאר" (Getty-)
בייל. "מה שהשתנה זה שהוא נשאר" (Getty-)

זידאן ייאלץ להסתדר מחר ללא האיש המרכזי שלו בקישור, לוקה מודריץ', שהורחק במחזור הפתיחה נגד סלטה ויגו. הקרואטי מצטרף לרשימת הנעדרים שכוללת בין השאר את הפצועים אדן הזאר, מרקו אסנסיו ופרלאן מנדי. מי שעשוי לערוך בכורה מחודשת בעקבות המצב הוא חאמס רודריגס, ששב הקיץ למדריד אחרי השאלה של שנתיים בבאיירן מינכן. "הוא שחקן טוב מאוד ואנחנו מרוצים שהוא פה, וגם הוא שמח ולחזור למדריד", אמר המאמן על הקולומביאני.

בצד השני, אנדריי לונין עשוי לשחק נגד ריאל מדריד. השוער האוקראיני בן ה-20 הושאל לויאדוליד ללא "סעיף הפחד המפורסם", שמנע עד כה ממושאלים של הבלאנקוס לשחק נגדם, כך שאין מניעה שיעמוד בין הקורות נגד קבוצת האם שלו.

בכורה מחודשת אצל זידאן? חאמס (Getty)
בכורה מחודשת אצל זידאן? חאמס (Getty)
מעבר לתגובות