בדרך החוצה? אינטר ובורדו רוצות את דאבור

חלוץ סביליה עשוי לעזוב את הרוחיבלאנקוס ולהתאחד עם סוזה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הסימנים הראשוניים היו חיוביים אבל עושה רושם שזה נגמר: מונאס דאבור בדרך החוצה מסביליה. החלוץ אמנם הגיע רק הקיץ והרשים במשחקי ההכנה, אך לא היה בסגל הקבוצה למשחק הליגה הראשון של העונה. היום, לאחר ספקולציות רבות, דיווחים בספרד קושרים את הישראלי למעבר עוד הקיץ.

השאלה המשמעותית ביותר שעומדת בסיטואציה הנוכחית היא: לאן יילך? המועמדות המובילות לקלוט את מי שהוכתר למלך השערים של הליגה האוסטרית בעונה שעברה הן אספניול, שכבר יצרה קשר עם המועדון ובורדו, בה יתאחד עם פאולו סוזה שאימן אותו במכבי תל אביב, אבל מעמדו מעורער. קבוצה נוספת שמקושרת אליו היא אינטר, במידה שתמכור את מאורו איקרדי, שתהיה מעוניינת בו כמחליף לרומלו לוקאקו.

הסיבה למכירה היא החלפת הפיקוד הכוללת שעבר המועדון בתחילת הקיץ. בעוד שהישראלי הוחתם בשעה שחואקין קפארוס היה המנג'ר במועדון, עתה בראשות הקבוצה עומדים ז'ולן לופאטגי ומונצ'י, כשעל פי התקשורת הספרדית סגנון המשחק של הקבוצה תחתיהם הוא אינו כזה שמאפשר את שילובו של החלוץ.

המאמן החדש בראמון סאנצ'ז פיחואן דוגל במערך של 4-3-3 עם חלוץ מטרה במרכז השלישייה. שני השותפים שלו נדרשים להיות שחקנים דינאמיים שמסוגלים לתפקד גם כקשרים קדמיים, שישחקו מאחורי החלוץ. לתפקידים אלה מתאימים סיאם דה יונג שהגיע הקיץ ומוניר הספרדי.

חוסר מזל לדאבור (GETTY)
חוסר מזל לדאבור (GETTY)

הצביעו בסקר>>>