דיווח: דמבלה סירב להיכלל בעסקת ניימאר

פ.ס.ז' מעוניינת בצרפתי. בבארסה חוששים שריאל מתערבת

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עדיין לא ברור היכן ניימאר ישחק בעונה הבאה,והסאגה סביבו ממשיכה לתפוס את הכותרות בתקשורת הספרדית. לפי דיווח ב"ספורט" הקטלאני, מי שעשוי לקדם את העסקה הוא עוסמאן דמבלה, אותו פאריס סן ז'רמן מעוניינת לכלול בעסקה.

כזכור, במהלך פגישה שהתקיימה במהלך השבוע החולף בין המנהל המקצועי של פ.ס.ז', לאונרדו, עם נציגי בארסה, אלופת צרפת דרשה את פיליפה קוטיניו, איבן ראקיטיץ' ו-100 מיליון יורו עבור ניימאר, וכעת מוכנה לשלב בעסקה את הקשר הברזילאי ואת דמבלה, שערכם המשוער עומד על 160 מיליון יורו.

עם זאת, לפי דיווח ב"ל'אקיפ", פ.ס.ז' אכן מעוניינת בדמבלה שמוצא חן בעיני הנשיא נאסר אל חלאיפי ונמצא ביחסים טובים עם תומאס טוכל עוד מימיו בבורוסיה דורטמונד, אך הצרפתי סירב להיכלל בעסקה ומעדיף להישאר בברצלונה.

בקטלוניה עדיין מצפים שניימאר יביע בפומבי את רצונו לחזור הקיץ לקאמפ נואו, ומקור במועדון אף אמר ל"ספורט": "אם הוא יגיד שהוא רוצה לבוא לבארסה, העסקה יכולה להיסגר תוך 48 שעות". לפי דיווח של העיתונאי קים דומנק בטלוויזיה הספרדית, הסיבה לשתיקתו של ניימאר היא שבעת רצון פומבי להגעה לברצלונה היא שהדבר עלול לסגור בפניו את האופציה להגיע לריאל מדריד.

בנוסף, העיתונאי הקטלאני טען שבברצלונה חוששים מכך שמי שעומדת מאחורי הסחבת בעסקה היא ריאל מדריד, לה יש הרבה יותר מרחב תמרון. השיחות בין לאונרדו לאריק אבידל אכן טובות, אך בקאמפ נואו מודעים לרצון הברור של פ.ס.ז' למכור את הכוכב שלה לבלאנקוס.

ניימאר. בברצלונה מצפים למוצא פיו (Getty)
ניימאר. בברצלונה מצפים למוצא פיו (Getty)
פרס. משבש את העסקה? (fGetty)
פרס. משבש את העסקה? (fGetty)
מעבר לתגובות