מונס דאבור הוצג בסביליה: אנסה לכבוש כמה שאפשר

החלוץ הישראלי דיבר לראשונה במסע"ת חגיגית יחד עם לוק דה יונג: "רציתי להגיע עוד בינואר. קשה לתרגם את ההצלחה בליגה אחת לליגה אחרת". מונצ'י: "הוא מתאים לנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מונס דאבור מתרגל לחיים בחבל האנדלוסים. לאחר שערך את אימון הבכורה שלו, החלוץ הישראלי הוצג היום (שישי) בסביליה במסיבת עיתונאים חגיגית יחד עם חברו החדש להתקפה החלוץ ההולנדי לוק דה יונג.

"אני מאושר להגיע לכאן והמטרה שלי היא לכבוש כמה שאפשר. מה שעשיתי בליגה אחת לא פשוט לעשות באחרת. הליגה הספרדית היא הטובה בעולם והצלחתי בקבוצות אחרות ויש לי נסיון", הכריז דאבור. "כל העולם יודע שסביליה היא מועדון גדול ויש לנו אחריות לכבוש. לי ולדה יונג יש איכויות שמשתלבות יחד ואני חושב שנוכל לשתף פעולה יפה. הוא סקורר גדול ושחקן גדול".

"רציתי להגיע כבר בינואר, אבל נשארתי בזלצבורג וההמתנה שלי הפכה לארוכה יותר. אני אוהב את הליגה הספרדית ומכיר אותה הרבה זמן. שיחקתי גם נגד בילבאו בעבר", המשיך דאבור ופרגן לקהל: "האוהדים של סביליה חיים בשביל המועדון. האווירה מדהימה לפני ובמהלך משחקים ואני בטוח שכשאשחק מולם יהיו לי תחושות שלא אשכח".

המנהל המקצועי החדש-ישן של סביליה, מונצ'י, פרגן לדאבור: "אני לא זה שהחליט על הצירוף שלו, אבל אם הייתי כאן גם אני הייתי בוחר בו. הוא ודה יונג מתאימים לסגנון שלנו. אני מאוד אופטימי כי דה יונג כבש הרבה גם בליגת האלופות ודאבור בליגה האירופית, לא רק בליגות המקומיות ששיחקו בהם".