דיווח: מסי ביקש את ניימאר במקום גריזמן

קפטן ברצלונה מעדיף להתמקד בצירופו של הברזילאי מפ.ס.ז'

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האם למרות שנראה היה שמעברו של אנטואן גריזמן לברצלונה הוא עניין של זמן, נראה דווקא איחוד של ה-MSN בקאמפ נואו? לפי דיווח ברדיו מונטה קרלו, ליאו מסי ביקש מראשי אלופת ספרד להתמקד באופציית החזרתו של ניימאר,  איתו הוא מעדיף לשתף פעולה בחוד על פני חלוץ אתלטיקו מדריד.

הסיבות לכך, על פי הדיווח, הן מגוונות. היחסים הלא טובה בין ברצלונה לאתלטיקו מדריד, לאחר שבבירת ספרד לא אהבו את הפניות של הקטלאנים לגריזמן ואף הגישו תלונה לפיפ"א על כך לפני כשנה וחצי. בנוסף, הקולצ'נרוס מסרבים לנהל מו"מ על סכום ההעברה של הכוכב ודורשים רק את תשלום סעיף השחרור שלו, שייפחת ב-1 ביולי מ-200 מיליון יורו ל-120 מיליון יורו.

עוד נטען שלפני שהצטרף למחנה האימונים של נבחרת ארגנטינה, מסי שוחח עם ראשי ברצלונה ואמר להם שהוא לא רוצה שגריזמן יגיע לאחר הספקות של הצרפתי בקיץ שעבר ולא אוהב את הגישה שלו. זאת לאחר ההחלטה שלו בקיץ שעבר להישאר באתלטיקו למרות שנראה היה שהוא בדרך הבטוחה לאלופת ספרד.

בעקבות בקשתו של מסי, פורסם ברדיו מונטה קרלו שברצלונה פנתה לפאריס סן ז'רמן בנוגע לצירופו של הכוכב הברזילאי, אך נשיא המועדון, נאסר אל חלאיפי, דחה את הבקשה בטענה שניימאר לא על המדף ומאושר בבירת צרפת. בהנהלת בארסה שמעו את התשובה של הקטארי, שידוע כאיש עסקים קשוח.

גריזמן עצמו, נמצא בימים אלה עם חבריו בנבחרת צרפת לקראת המשחקים במוקדמות יורו 2020. החלוץ אומנם לא הגיע לסיכום על תנאיו עם ברצלונה, אך המגעים נמשכים וראשי הבלאוגרנה יודעים שהוא נותן להם עדיפות והם אופטימיים מאוד בנוגע להצטרפותו אחרי ה-1 ביולי.

מסי. לא רוצה את גריזמן (Getty)
מסי. לא רוצה את גריזמן (Getty)
הוסף תגובה