יוותר על ברצלונה? פאריס סן ז'רמן מעוניינת בגריזמן

החלוץ עשוי לעשות את דרכו לעיר האורות, בעוד אתלטיקו כבר סימנה מחליף. וגם: נקודת המפנה שגרמה לקטאלונים לרצות שוב את הכוכב והשחקן שישוחרר כדי לפנות לו מקום

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בקיץ האחרון, כל הסימנים הצביעו על כך שאנטואן גריזמן יעזוב את אתלטיקו מדריד, אבל בסופו של דבר הפתיע והודיע בתוכנית שחתם על חוזה חדש. עשרה חודשים לאחר מכן, ודווקא ברגע הכי פחות צפוי, הכוכב הצרפתי הכריז שזה הזמן שלו ללכת ולחפש אתגר חדש ותפס את הכותרות בתקשורת העולמית.

הכיוון אליו פניו של גריזמן מועדות, ככל הנראה, הוא לברצלונה. במהלך התקופה האחרונה, הקטאלונים חיפשו תחליף ללואיס סוארס, שנמצא במגמת ירידה, ושמו של הכוכב עלה וירד. לפי "מארקה", הבלאוגראנה כבר ויתרה על שירותיו והעדיפה להתמקד באופציות אחרות, אבל מה ששינה את דעתה הייתה ההשפלה באנפילד מול ליברפול וההדחה בחצי גמר ליגת האלופות.

ברצלונה, כמובן, המועמדת העיקרית לקלוט את גריזמן, אבל לפי דיווחים בצרפת פאריס סן ז'רמן מתכוונת לבצע מחטף. סעיף השחרור של הכוכב עומד כרגע על 200 מיליון יורו, כשבראשון ביולי הוא יפחת ל-120 ואז האלופה הצרפתית תנסה לשים עליו את ידה.

"It's been an incredible five years. Thank you for everything."

Atletico Madrid striker Antoine Griezmann has announced he will be leaving at the end of this season.

More: https://t.co/N08d7t7mAO pic.twitter.com/4VVmbtgohA

בנוסף צוין ב"מארקה" שההתלהבות בקרב שחקני ברצלונה מהגעתו של גריזמן לא רבה במיוחד, כשהסיבה לכך היא הסירוב שלו להצטרף בקיץ הקודם. אלופת ספרד עדיין לא עשתה צעד רשמי על מנת להעביר אותו לשורותיה וככל הנראה תצטרך לשחרר שחקנים על מנת לעמוד בדרישותיו. אחד שצפוי לשלם את המחיר הוא פיליפה קוטיניו.

ומה עם הזווית של גריזמן? בתקשורת הספרדית טוענים שהניצנים לעזיבה צמחו עוד בסיכום שלו על חוזה חדש באתלטיקו בקיץ הקודם. המנכ"ל חיל מרין הודיע לו שאם הוא לא ירצה להישאר, הם ייתנו לו ללכת ללא בעיות. ברגע שהביע את רצונו לעשות זאת, הנהלת הקולצ'ונרוס, יחד עם דייגו סימאונה דרשה ממנו להודיע באופן רשמי בעצמו, ללא משחקים. בינתיים, לאתלטיקו מדריד כבר יש מועמד לרשת את מקומו של גריזמן: אדינסון קבאני.

מעבר לתגובות