אובלאק האריך חוזה באתלטיקו מדריד עד 2023

סעיף השחרור החדש של השוער הסלובני: 120 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שכבר הבטיחה את עתידו של המאמן, דייגו סימאונה, עד 2022, אתלטיקו מדריד ממשיכה לחשוב על העתיד. הקולצ'ונרוס הודיעו באופן רשמי כי גם יאן אובלאק האריך את חוזהו בקבוצה. השוער עשה זאת עד 2023.

חוזהו הקודם של אובלאק בן ה-26 היה אמור להסתיים בקיץ 2021, ועוד בתחילת ינואר הוא הודה שנציגיו מנהלים מו"מ עם אתלטיקו על הארכת חוזהו. "הדרך הטובה ביותר לזכות בתארים היא להישאר כאן", אמר השוער בראיון. "החלטתי לעשות את זה כי אני רואה פה פרויקט טוב".

סעיף השחרור הקודם של אובלאק עמד על 100 מיליון יורו, וכעת גדל לסכום של 120 מיליון יורו, זאת במטרה למנוע מעבר אפשרי של השוער לאחת הקבוצות הגדולות באירופה, כשפאריס סן ז'רמן הביעה בו עניין לאחרונה.

באתלטיקו רואים את הסלובני כשוער הטוב בעולם, ושכרו החדש השתדרג לסכום של 10 מיליון יורו בעונה, מה שהופך אותו למשתכר השני בטיבו בקבוצה. הראשון הוא כמובן אנטואן גריזמן, שהאריך בעצמו את חוזהו בקבוצה בקיץ האחרון.

לפי "אס", הישארותו של אובלאק הייתה תנאי הכרחי שהציב סימאונה כדי לחתום על חוזה חדש בקבוצה. המאמן הארגנטיני רוצה לשמור על שיטת המשחק שלו והישארותו של הסלובני תהווה בסיס טוב לכך לקראת העתיד. זכייה בליגת האלופות נשארה המטרה הגדולה ביותר של הסלובני באתלטיקו, והוא מאמין שכעת היא אחת המועמדות הגדולות להנפת הגביע עם האוזניים הגדולות.

הסלובני המצוין ספג 88 שערים בלה ליגה מאז שהגיע לקבוצה ב-2014. הוא שמר על שער נקי 86 פעמים, נתון לא רע בכלל ביחס לכמות השערים שספג.

אובלאק, יישאר במדריד (getty, Quality Sport Images)
אובלאק, יישאר במדריד (getty, Quality Sport Images)
הוסף תגובה