דיווח: ריאל תחזור להיאבק על צירוף ניימאר

הבלאנקוס יפתחו במשא ומתן בקיץ בניסיון לשכנע את פ.ס.ז'

א א א א (שנה גודל)
בנזמה לבד (צילום מסך)
בנזמה לבד (צילום מסך)
תחילת כתבה

העונה המסויטת של ריאל מדריד נמשכה אתמול (שני) עם תוצאת תיקו מאכזבת מול לגאנס בחוץ. אמנם זה היה תיקו רביעי בלבד, אך אחרי תשעת ההפסדים שכבר רשמו הבלאנקוס בלה-ליגה, אין ספק שהם ירצו למחוק את העונה הזאת מהזיכרון כמה שיותר מהר על מנת להתרכז בלהתמודד שוב על התארים בעונה הבאה, כשבורסת השמות ממשיכה לצוף.

,אחרילא מעט שמועות ושמות שזנרקו לאוויר דוגמת פול פוגבה, אדן הזאר והארי קיין, אולם כעת בספרד מדווחים שריאל מדריד חזרה לסמן את ריאל מדריד, כמטרה העיקרית של לקיץ הקרוב. הקושי בצירוף קיליאן אמבפה גרם להנהלת הבלאנקוס להאמין שאופציית צירוף הברזילאי ריאלית יותר, כשבשלב זה לא ברור מה יהיה תג המחיר שלו.

בינתיים, נקודת האור היחידה של ריאל בתקופה האחרונה הגיעה מכיוונו של כרים בנזמה, שכבש את חמשת שערי הליגה האחרונים בקבוצה והעלה את מאזנו ל-18 בסך הכל העונה. "בנזמה נמצא לבד", נכתב בכותרת של "אס". "הצרפתי בהק שוב בזמן שריאל שוב הסתמכה עמוקות על המשחק שלו".

"אנחנו צריכים לדעת לשחק טוב יותר עם הסגל שיש לנו", אמר זינדין זידאן אחרי ה-1:1. "עם כמה שהעונה הזאת הייתה רעה, אנחנו צריכים לתת מעצמנו יותר ולהמשיך לנסות. הקבוצה תתחרה שוב על כל התארים בעונה הבאה, כעת יש לנו עוד שישה משחקים לסיום. יודעים שאין לנו על מה להילחם יותר העונה, אבל עדיין רוצים להמשיך לשחק טוב".

"לבנזמה יש עונה טובה, בעיקר במובן של הבקעת שערים. הוא שחקן פנטסטי. שמועות על עזיבה? זה לא ישנה את מי שהוא כשחקן. יש לו אופי מדהים, אני מרוצה ממנו. בייל? אתם יכולים לשאול עליו כל יום ותהיה לי אותה התשובה. הוא שחקן חשוב לסגל, אם יש משחקים ששחקנים לא משחקים או מקבלים מעט דקות, זה בגלל שבאותו המשחק רציתי לעשות שינויים קטנים, זה הכל".

גם דני קרבחאל דיבר בסיום: "לא היה לנו משחק רע, דווקא שלטנו בכדור. זה נורמאלי שבעונה ללא תארים הרצון הוא לבנות מחדש את הכל. אנחנו אנשים בוגרים ומקצוענים, אלה שרוצים להישאר פה חייבים לעזור. זה כנראה מה שהגיע לנו העונה, אבל אנחנו נמשיך לנסות לנצח משחקים ולהגיע למקום הכי גבוה בטבלה שאפשר. אני לא חושב שצריך לעשות מהפך בקבוצה. היו כמה שינויים פה ושם בשנים האחרונות, אבל היינו אלופי אירופה יותר מ-1000 ימים. אם במועדון מאמינים שמישהו מבחוץ צריך להגיע כדי לעזור לנו, אז שיבוא ויעזור לנו".

מעבר לתגובות