פוץ': "הגשמתי חלום. רוצה להישאר בבארסה"

הקשר הצעיר הרשים, ואלוורדה פרגן: "הוא אף פעם לא מסתתר"

א א א א (שנה גודל)
פוץ' לא רוצה לעזוב בהשאלה (GETTY)
פוץ' לא רוצה לעזוב בהשאלה (GETTY)
תחילת כתבה

לפני שתארח את מנצ'סטר יונייטד לגומלין רבע גמר ליגת האלופות בקאמפ נואו, ברצלונה סיימה ב-0:0 אצל נועלת הטבלה אווסקה. המאמן ארנסטו ואלוורדה, שהעלה הרכב משני, אמר בסיום: "אני מקווה שהנקודה תשרת אותנו. אם לא היינו מנצחים את אתלטיקו מדריד, ברור שהקבוצה הייתה נראית אחרת".

בין השמות שערכו בכורה בהרכב ניתן למצוא את ריקי פוץ', ז'אן קלר טודיבו ומוסא וואגה, כך שממוצע הגילים בהרכב שהעלה ואלוורדה הערב באצטדיון אל אלקוראס עמד על 24 שנים ו-133 ימים. יותר צעיר מכל קבוצה אחרת בליגה העונה, והצעיר ביותר של ברצלונה ב-24 השנים האחרונות, מאז ה-11 שניצחו 1:5 את ריאל בטיס באוקטובר 1995.

פוץ' נחשב לכוכב העולה הבא של ברצלונה והוא קיבל גם מחמאות מוואלוורדה על הבכורה בהרכב: "הוא מצוין עם הכדור ויש לו נוכחות, הוא אף פעם לא בורח".

פוץ', שהשלים 67 דקות, אמר בסיום: "זה היה משחק מאוד מיוחד עבורי. לא הייתי עצבני כי אני תמיד מנסה לשחק באותו אופן. זה לא היה משחק קל, אבל החברים תמיד עוזרים ואני מרוצה מאיך שזה הלך. ההרכב היה שונה מבדרך כלל, היינו שחקנים שלא רגילים לשחק יחד או כאלה שלא ערכו עדיין בכורה, אבל אני חושב ששיחקנו טוב והגיע לנו יותר. עם זאת, אנחנו מרוצים".

הקשר הצעיר הבהיר שהוא לא רוצה לצאת בהשאלה בעונה הבאה: "לא כל אחד מקבל את ההזדמנות לשחק בלה ליגה. הגשמתי חלום. אני רוצה להישאר במועדון של החיים שלי, של ההורים שלי... אם יתנו לי להחליט, אני נשאר פה".

טודיבו השלים 90 דקות, אך הודה בסיום: "מבחינה פיזית, אני עדיין לא מאה אחוז, אבל מחלים לאט לאט. אני שחקן רגוע, אבל לא היה משחק קל. הדשא היה יבש והיה קשה לשחק. היה חסר לנו קצת מזל ואם ההזדמנות של דמבלה בתחילת המשחק הייתה נכנסת, זה היה משנה הכל. אני חושב שהגיע לנו ניצחון".

פוץ'. אם זה תלוי בו, הוא לא הולך לשם מקום (Carlos Sanchez Martinez/Icon Sportswire via Getty Images)
פוץ'. אם זה תלוי בו, הוא לא הולך לשם מקום (Carlos Sanchez Martinez/Icon Sportswire via Getty Images)
מעבר לתגובות