מסי ובוסקטס לא בסגל לסביליה, בואטנג כן

הרכש החדש של ברצלונה עשוי לערוך בכורה כבר בגביע המלך

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
מסי בחוץ. הקלה לסביליה (GETTY)
מסי בחוץ. הקלה לסביליה (GETTY)
תחילת כתבה

במקביל לשאילתו המשונה של קווין פרינס בואטנג, ברצלונה נערכת לקרב לא פשוט בכלל. מחזיקת הגביע תתארח מחר (רביעי) ברמון סאנצ'ס פיחואן אצל סביליה במסגרת המשחק הראשון ברבע גמר גביע המלך, במטרה לעשות צעד חשוב נוסף לעבר זכיה חמישית ברציפות.

הפעם האחרונה בה סביליה גברה על ברצלונה במשחק רשמי הייתה לפני יותר משלוש שנים ושלושת המשחקים האחרונים ביניהן הסתיימו בניצחונות מרשימים של מחזיקת הגביע. באפריל, היא מחצה את האנדלוסים 0:5 בגמר גביע המלך, בתחילת העונה היא גברה עליה בסופר קאפ הספרדי עם 1:2 דרמטי משער גדול של עוסמן דמבלה. בליגה, הבלאוגראנה ניצחה 2:4 במשחק בו ליאו מסי נפצע.

אגב מסי, ארנסטו ואלוורדה החליט להפתיע ולנפות את הפרעוש וסרחיו בוסטקטס מהסגל למשחק החשוב. כוכב ברצלונה נהנה מעוד עונה אדירה ונמצא בעמדה מצוינת להשיג את נעל הזהב פעם נוספת, אחרי שמול לגאנס פתח פער של שער אחד מקיליאן אמבפה, וכעת זוכה למנוחה. מי שכן נכלל בו הוא הרכש החדש בואטנג, שעשוי לערוך הופעת בכורה בחוד של ברצלונה.

"קווין הוא שחקן עם הרבה ניסיון", אמר ארנסטו ואלוורדה במסיבת העיתונאים, "אני מקווה שהוא יעזור לנו, הוא שחקן עם הרבה יכולות. לגבי המשחק הקרוב, סביליה היא קבוצה מעולה שיודעת איך לעבור שלבים במפעלים כאלה".

לפני ההודעה על כך שמסי לא יכלל בסגל ברצלונה, מאמן סביליה פאבלו מאצ'ין נשאל כיצד ניתן לעצור אותו והתלוצץ: "נצטרך צלף עם חץ הרדמה כדי לעשות זאת".

"אנחנו צריכים לעשות הרבה מאוד על מנת שמסי לא יהיה הטוב ביותר במשחק", הוסיף מאצ'ין. "השחקן הכי טוב יכול לעבור כל מכשול ששמים מולו, אבל ברצלונה כבר הפסידה במשחקים איתו. נקווה שמחר יהיה אחד נוסף כזה".