סרחיו בוסקטס מודה: עלינו רדומים למשחק

קשר ברצלונה אחרי לבאנטה. וגם: המסר של ואלוורדה לקוטיניו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
(Photo by David Ramos/Getty Images)
(Photo by David Ramos/Getty Images)
תחילת כתבה

כנראה שלהשאיר בחוץ את ליונל מסי ולואיס סוארס זו פריבילגיה גדולה מדי עבור ברצלונה, גם מול לבאנטה הצנועה. ארנסטו ואלוורדה רצה להעניק מנוחה לשני הכוכבים שלו, בתקווה שארתורו וידאל, עוסמאן דמבלה, פיליפה קוטיניו ומלקום יספיקו, אך הפסיד 2:1 במשחק הראשון ויצטרך לנצח בגומלין בקאמפ נואו כדי לשמור על סיכוי לזכות בגביע חמישי ברציפות.

"הכל פתוח אחרי השער של קוטיניו", אמר סרחיו בוסקטס, שהשלים 90 דקות, בסיום, "השער הזה הגיע לנו על איך ששיחקנו במחצית השניה. עלינו למחצית הראשונה רדומים והם הצליחו לנצל את זה. היינו "על החבלים" אחרי ה-0:2 והיתה להם הזדמנות לכבוש את השלישי, אבל באופן כללי, הגיע לנו לכבוש. היו לנו הזדמנויות".

למרות שמלבד מסי וסוארס, גם ג'רארד פיקה, איבן רקיטיץ' וג'ורדי אלבה גם כן לא נכללו בסגל, ארנסטו ואלוורדה לא חיפש תירוצים: "זו הקבוצה הטובה ביותר שהייתי יכול לבחור למשחק הזה. הייתי יכול לבדוק גם כמה מוכנים חלק מהשחקנים לרמה בליגה. זה סיכון, אבל אלה סיכונים שאנחנו מוכנים לקחת".

המאמן נשאל גם על הדיווחים על כך שכובש השער המצמק, קוטיניו, לא מרוצה מהדקות שלו ואמר: "כשדמבלה לא שיחק, שאלו אותי עליו. עכשיו דמבלה משחק וקוטיניו לא ושואלים אותי עליו. השחקנים רק צריכים לעבוד קשה כדי להפוך את המצב. קוטיניו נותן לנו המון והוא ימשיך לתת לנו המון".

קוטיניו. לא עובד מספיק קשה? (Photo by David Ramos/Getty Images)
קוטיניו. לא עובד מספיק קשה? (Photo by David Ramos/Getty Images)
הוסף תגובה