הזאר: "לא אעזוב את צ'לסי בינואר"

הבלגי במסר מתעתע: עליי לעבור לספרד כדי לזכות בכדור הזהב

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הדיווחים בנוגע למעבר אפשרי של אדן הזאר לריאל מדריד ממשיכים לתפוס כותרות בתקשורת הספרדית, אבל היום (שבת) הבלגי הצליח שוב לגרום למיני סערה. במסיבת העיתונאים של נבחרת בלגיה הקשר הבהיר שלמרות העניין של ריאל מדריד בו, אין לו כוונה לעזוב את צ'לסי באמצע העונה.

"לא אעזוב בינואר", הוא הבהיר אך בהמשך רמז שבהמשך מהלך כזה עשוי לצאת לפועל, "אני השחקן הטוב בעולם כיום, כבר אמרתי את זה ורוצה להשתפר. כדי לזכות בכדור הזהב צריך לשחק בליגה הספרדית, ולכן ייתכן ואעבור".

בתוך כך, בריאל ממשיכים להביע עניין בהזאר. לפי "אס", הבלאנקוס מתכוונים להגיש עליו הצעת ענק לצ'לסי שנעה בין 100 ל-120 מיליון יורו.

זה לא סוד שלריאל מדריד יש מחסור רציני ברגל מסיימת מאז שכריסטיאנו רונאלדו עזב ליובנטוס. הבלאנקוס יצאו לפגרת הנבחרות ברצף של ארבעה משחקים ללא שער זכות בכל המסגרות והזאר אמור להיות הפתרון המושלם לכך.

הזאר הצהיר לאחרונה כי חלם בתור ילד לשחק בריאל מדריד ובקיץ היה קרוב לעשות זאת, אבל בסופו של דבר נשאר בצ'לסי. עד כה, כבש הבלגי לא פחות משבעה שערים בשמונה משחקי פרמיירליג ודוהר עם הבלוז בצמרת.

יש לציין כי ריאל תשקול בנוסף להמתין עד קיץ 2019 כדי להגיש הצעה נמוכה יותר (שלא תעבור את רף ה-80 מיליון יורו). לפי סקר שנערך ב"אס", 84.9 אחוזים מאוהדי הבלאנקוס דווקא היו מאוד רוצים לראות את הבלגי מגיע כבר בינואר.

מעבר לתגובות