רשמית: ברצלונה החתימה את לנגלה

הקטאלונים שילמו 36 מיליון יורו על הבלם הצרפתי של סביליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ברצלונה השלימה רכש שני לקיץ. אחרי ארתור, הקטאלונים הכריזו על צירופו של בלם סביליה, קלמון לנגלה. אלופת ספרד הפעילה את סעיף השחרור של השחקן, שעומד על 36 מיליון יורו. לנגלה חתם על חוזה לחמש שנים עד 2023, כאשר סעיף השחרור שלו יעמוד על 300 מיליון יורו. הצרפתי מצטרף לבן ארצו, סמואל אומטיטי וג'רארד פיקה במצבת הבלמים של ארנסטו ואלוורדה.

לנגלה בן ה-23, החל את הקריירה המקצוענית שלו בנאנסי במדיה רשם 77 הופעות ליגה וכבש שלושה שערים. בינואר 2017 עשה את קפיצת המדרגה ולקח חלק בעונה המוצלחת של סביליה, בסיומה השיגה את הכרטיס לליגת האלופות. בסך הכל, יש לו 47 הופעות ושלושה שערים.

בנוסף, לנגלה שיחק בכל הגילים של המחלקות הצעירות בנבחרת צרפת. בלם סביליה, שנהנה מעונה לא רעה בכלל והפך כאמור לאחד מעמודי התווך בהגנה שלה, עדיין לא שותף במשחק בוגרת ולא זומן לסגל למונדיאל 2018 ברוסיה. הוא מקווה להראות העונה לדידייה דשאן שהוא עשה טעות.

ארתור, שנרכש מגרמיו תמורת 31 מיליון יורו פלוס תשעה מיליון בבונוסים, הוצג היום במדי הבלאוגראנה. סעיף השחרור של הברזילאי בן ה-21 על לא פחות מ-400 מיליון יורו, כפעולה מונעת למקרה שיהפוך לסחורה חמה בעתיד. ארתור עדיין לא רשם הופעות בנבחרת הבוגרת של ברזיל, אבל זכה עם גרמיו בקופה ליברטדורס ב-2017 והיה בנבחרת העונה במדינה.

בקרוב ביחד (Getty)
בקרוב ביחד (Getty)