קרלוס טבס דחה הצעה מסביליה, יעבור לשנחאי

דיווח ב-ESPN: סמפאולי התקשר, החלוץ סרב לו. וכמה ירוויח לשניה בסין?

תגיות: סביליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
חדור מטרה. טבס בדרך לסין (AFP)
חדור מטרה. טבס בדרך לסין (AFP)
תחילת כתבה

נראה שכבר אין מי שיעצור את קרלוס טבס בדרך למעברו לסין, שם ירוויח משכורת בלתי נתפשת. על פי דיווח ב-ESPN, חורחה סמפאולי התקשר לבן ארצו, ניסה לשכנע אותו לחזור בו ובמקום זאת להצטרף לסביליה, אותה הוא מאמן, אך החלוץ הבהיר כי אין לו כוונה לשנות את תוכניותיו והוא יחתום בשנחאי שנואה.

טבס, ששב לפני שנה וחצי לבוקה ג'וניורס לאחר שסיים פרק אירופי ארוך ומפואר בקריירה, צפוי להפוך לשחקן בעל המשכורת הגבוהה בעולם. ברשתות החברתיות חישבו את הסכומים אותן ישלשל הארגנטיני לכיסו - הוא ישתכר 32 מיליון ליש"ט בשנה, כשהמשמעות היא שבכל שניה שעוברת, הוא למעשה מרוויח פאונד. מדהים.

שיחת הטלפון לא עזרה. סמפאולי (gettyimages)
שיחת הטלפון לא עזרה. סמפאולי (gettyimages)

לאחר לחץ כבד שהופעל עליו מצד אשתו, הסכים טבס לחזור לבוקה בגיל 31 בלבד. על אף כוונותיו לא לעזוב פעם נוספת את מועדון נעוריו, הסכומים המטורפים שמציעים לו בשנחאי הובילו לשינוי דעתו. גם עבודה תחת סמאפולי בסביליה, שחווה עונה נהדרת, מדורגת שלישית בספרד ותשחק בשמינית גמר ליגת האלופות, לא שיכנעה את "קרליטוס".

ג'יז'רמו בארוס שלוטו, מאמן בוקה, עוד הביע תקווה שיוכל לשמור את טבס עד תום העונה בארגנטינה ורק לאחר מכן הוא יעזוב לסין. עם זאת, הכסף הגדול גם כאן שיחק תפקיד ובימים הקרובים העסקה צפויה להפוך לרשמית, כשהכוכב יחתום לשנתיים בשנחאי, אותה מאמן גוסטבו פויט האורוגוואי ובסגל שלה אפשר למצוא את דמבה בה ופרדי גוארין.

טבס כבר נפרד מהבומבונרה (AFP)
טבס כבר נפרד מהבומבונרה (AFP)
"קרליטוס, אני אתגעגע אליך. פידל" (AFP)
"קרליטוס, אני אתגעגע אליך. פידל" (AFP)