באוסה: בארסה מסתירה מידע ולא דואגת למסי

מאמן ארגנטינה תקף את הקטאלונים בצל הפציעה: "לא מאמין לדיווח שלהם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי ה-2:2 המאכזב מול ונצואלה במוקדמות המונדיאל, לנבחרת ארגנטינה מצפים משחקים מול פרו ופראגוואי בחודש הבא, אבל היא תחסר את הכוכב הכי גדול שלה, ליאו מסי. מספר 10 נפצע במהלך ה-1:1 של ברצלונה מול אתלטיקו מדריד, ומאמן האלביסלסה, אדגרדו באוסה, ממש לא אהב לראות את זה.

בצל ההיעדרות הצפויה של מסי למשך כשלושה שבועות, באוסה תקף את הקטאלונים: "בברצלונה תמיד אומרים לנו לשמור על מסי, אבל הם לא עושים את זה בעצמם. נצטרך לראות מה יקרה עם הפציעה שלו, ואני לא רוצה לומר שום דבר נוסף בנושא עד שאדבר עם מסי".

למרות זאת, באוסה לא עצר והמשיך לתקוף את בארסה: "אני לא מאמין לדיווחים על הפציעות שמגיעים מברצלונה, הם מסתירים מידע. תוך 24 שעות אני אקבל את הפרטים המלאים, אבל נראה שלא נוכל להשתמש במסי באף אחד משני המשחקים שמצפים לנו".

מסי אחרי הפציעה לצד הרופא של ברצלונה, ד"ר ריקרד פרונה (Getty)
מסי אחרי הפציעה לצד הרופא של ברצלונה, ד"ר ריקרד פרונה (Getty)
רוצה שמסי ינוח. באוסה (Getty)
רוצה שמסי ינוח. באוסה (Getty)

באוסה הוסיף: "ברצלונה תלויה במסי, כך שאני מופתע שהוא משחק בכל משחק, ובמיוחד עם הבעיות שיש לו. אנחנו, לעומת זאת, החלטנו לא לקחת אותו למשחק מול ונצואלה כדי שיהיה לו יותר זמן כדי להחלים לחלוטין כמו שצריך. אני יודע שמסי תמיד רוצה לשחק ולא להיות על הספסל, אבל בשביל זה יש צוות רפואי - כדי להחליט מתי הוא צריך מנוחה".

לסיום אמר מאמן נבחרת ארגנטינה: "כולנו רוצים לדאוג למסי. אנחנו מקווים שהוא יחלים במהרה ושיחזור לשחק כמה שיותר מהר. אני מקווה שהוא יוכל לשחק מול ברזיל". המשחק הגדול של ארגנטינה מול הסלסאו ייערך בחודש נובמבר.

מעבר לתגובות