רונאלדו כבש, אבל ריאל הפסידה 2:1 לפיורנטינה

הכנה: די מריה בישל, אך גומז ואלונסו הפכו לוויולה בוורשה. קיילור נאבאס רשם בכורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
רונאלדו. עוד שער לאוסף (gettyimages)
רונאלדו. עוד שער לאוסף (gettyimages)
תחילת כתבה

משחק ההכנה האחרון של ריאל מדריד הקיץ הסתיים בהפסד. הערב (שבת) הבלאנקוס הגיעו לוורשה שבפולין, ואיבדו יתרון בדרך להפסד 2:1 לפיורנטינה במשחק הבכורה של קיילור נאבאס בין הקורות. בשלישי בלילה כבר מצפה לאלופת אירופה המשחק הראשון בסופרקופה הספרדי מול אתלטיקו מדריד.

קרלו אנצ'לוטי החליט להעניק לאנחל די מריה וסמי ח'דירה מקום בהרכב, אולי במשחק האחרון שלהם במדי הקבוצה. ההתחלה דווקא הייתה טובה, כאשר בדקה הרביעית כריסטיאנו רונאלדו החל במתפרצת קטלנית עם מסירה לארגנטיני, שהחזיר לו כדי שהסופרסטאר יכבוש מקרוב.

אלא שההמשך היה שייך לוויולה. בדקה ה-27 מריו גומז זינק נהדר כדי לנגוח מהגבהה של אלברטו אקווילני ולגרום לנאבאס להוציא כדור ראשון מהרשת כשוער ריאל. את המהפך השלים מרקוס אלונסו הספרדי, כשבדקה ה-69 הוא ניער את ח'דירה, עבר את ארבלואה ושלח לרשת, לא לפני שנאצ'ו נכשל בניסיון להרחיק מהקו.

האירוע יוצא הדופן במשחק הגיע כעבור זמן קצר - אוהד שפרץ למגרש, לבוש מכף רגל בתלבושת של רונאלדו (אבל עם כרס נדיבה), ניסה להשתלב וכמעט הצליח לעבוד על השופט ולהתייצב ברחבה בכדור הקרן. בסופו של דבר כולם הבינו שמשהו לא כשורה והאוהד הלך החוצה לאיטו.