לאציו גברה על גנואה ועלתה למקום הרביעי

ביאבה, רוקי והרנאנס (צמד) כבשו ב-2:4 בבית, אודינזה תעקוף אם תנצח אצל קייבו. מילאן רמסה 1:4 את קליארי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
לאציו, תהיה בעונה הבאה באלופות? (gettyimages)
לאציו, תהיה בעונה הבאה באלופות? (gettyimages)
תחילת כתבה

רק בעוד שנה תקבל גרמניה כרטיס נוסף לליגת האלופות על חשבון איטליה, אז בינתיים הקרב על הכרטיס הזה בסרייה A טעון מתמיד. לאציו נעצה רביעיה ברשת גנואה ועלתה, לפחות זמנית, למקום הרביעי בטבלה. אודינזה תוכל לעקוף את הביאנקוצ'לסטי אם תנצח אצל קייבו. מילאן, שכבר זכתה באליפות, דרסה את קליארי.

לאציו - גנואה 2:4
כבר בדקה השביעית אותתו המקומיים על כוונותיהם עם שער של ג'יוזפה ביאבה, וגם שוויון זמני של רודריגו פלאסיו הארגנטיני (12) לא החזיק מעמד.

6 דקות בתוך המחצית השניה החזיר טומאסו רוקי את היתרון למארחת, הרנאנס הוסיף צמד משלו (56 ו-66) ודומניקו קריסצ'יטו רק צימק בדקה ה-89. במחזור הסיום תתארח לאציו אצל לצ'ה, שעדיין נמצאת בסכנת ירידה.

מילאן - קליארי 1:4
הרוסונרי כבר הבטיחו זכיה באליפות, אבל מאחר שגם ליריבתם אין ממש על מה לשחק הם ניצחו בלי קשיים מיוחדים בבית מול עיניו הבוחנות של ראש הממשלה והבעלים סילביו ברלוסקוני.

רוביניו, שלא הצליח להרשים יותר מדי העונה, התחיל את הרביעיה עם שער בדקה ה-22 וכעבור 13 דקות השלים צמד. בין לבין ג'נארו גאטוסו הלוחמני סיפק שער נדיר משלו (24) ולפני ההפסקה קוסו עוד צימק זמנית (38).

קלארנס סיידורף הוותיק הגדיל מחדש את הפער וחתם את התוצאה בדקה ה-77. במחזור הסיום תתארח מילאן אצל אודינזה, שעדיין נאבקת על הכרטיס לליגת האלופות. קליארי תחתום את העונה בבית מול פארמה.