פרק זעם: זניולו אחז באשכיו מול קהל לאציו

קשר רומא איבד את זה אחרי ההפסד 3:2 בדרבי. מוריניו: "השיפוט הרס את המשחק, היינו הקבוצה הטובה יותר על המגרש אבל לקחנו סיכונים שלא הצליחו"

תגיות: לאציורומא

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

דרבי סוער התחולל אמש (ראשון) ברומא. אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון, התכולים הצליחו להרשים דווקא בדרבי עם 2:3 גדול על היריבה המושבעת מרומא. אירוע חריג נרשם עם סיום המשחק כאשר קשר הזאבים ניקולו זניולו התקדם לכיוון חדרי ההלבשה תוך שהוא אוחז באשכיו ומסמן בידו לכיוון אוהדי לאציו.

מי שהביע את אכזבתו מההפסד הוא כמובן מאמן רומא, ז'וזה מוריניו, שהפסיד בפעם השנייה העונה והפנה את החיצים לשופטים במשחק: "לצערי, משחק פנטסטי נהרס בגלל השופטים ומערכת הואר, שלא תפקדו ברמה המצופה במשחק הזה. השער השני במשחק אמור היה להיות השוויון שלנו, לוקאס לייבה אמור היה לקבל צהוב שני".

בצד המקצועי, הפורטוגלי התייחס ליכולת של הקבוצה שלו: "אני חושב שרומא הייתה הקבוצה הטובה על הדשא במשחק הזה. נכון שכשאתה סופג שלושה שערים אתה עושה טעויות, אבל השער השני והשלישי הגיעו מהתקפות מתפרצות. שלטנו במשחק ועשינו ללאציו הרבה צרות, אבל לקחנו סיכונים וזה לא הצליח בסוף".

מי שנראה מרוצה בסיום היה המאמן המנצח מאוריציו סארי, שאסף את נקודת הליגה ה-11 של העיטים העונה ועלה למקום השישי בסריה א'. עם שריקת הסיום, האיטלקי קיבל לזרועותיו את העיט המסורתי וחגג איתו אל מול הקהל הביתי אחרי הניצחון.

ניצח את מוריניו. סארי (Getty)
ניצח את מוריניו. סארי (Getty)