"רע מכדי להיות נכון": יובנטוס תחת אש

הגברת הפסידה לאמפולי בפעם ה-2 בהיסטוריה. באיטליה קוטלים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
"רע מכדי להיות נכון" (GETTY)
"רע מכדי להיות נכון" (GETTY)
תחילת כתבה

יובנטוס מנסה לצאת לדרך חדשה, אך בינתיים נראה שהיא ממש לא בכיוון הנכון. החבורה של מסימיליאנו אלגרי קיוותה לשים מאחוריה, עד כמה שאפשר, את עזיבתו המהדהדת של כריסטיאנו רונאלדו כאירחה הערב (שבת) את אמפולי, אך נראו רע וספגו 1:0 סנסציוני בבית מול העולה החדשה.

"יובה היא אסון לאחר עזיבת רונאלדו", "העידן ללא רונאלדו התחיל נורא" ו"רע מדי מכדי להיות נכון", הידהדו הכותרות ברחבי ארץ המגף מיד לאחר ההפסד של הגברת הזקנה לקבוצה הצנועה מטוסקנה. "יובנטוס היתה מבולבלת ושיחקה פשוט מכוער. גם החילופים לא עזרו, זה רק נהיה יותר ויותר גרוע", המשיכו באיטליה והוסיפו "כריסטיאנו בוודאי ראה את המשחק הזה על הספה עם פופקורן ביד".

עד כמה מדובר במאורע נדיר? הנתונים לפניכם - לפני המשחק הערב, שתי הקבוצות נפגשו 16 פעמים, מתוכן יובנטוס השיגה 15 ניצחונות, כשרק משחק אחד הסתיים לטובת אמפולי, אי שם בדצמבר 2007, אז השיגה 1:2 מפתיע על יובה.

וזה לא היה הנתון הסטטיסטי השלילי היחידי שיובנטוס השיגה הערב. הביאנקונרי עדיין ללא ניצחון ועם נקודה אחת בלבד מתוך 6 האפשריות, זאת לאחר התיקו מול אודינזה במחזור הפתיחה, ובפעם השלישית בלבד ב-52 השנים האחרונות היא לא מצליחה להשיג ניצחון באחד משני משחקי הפתיחה של הסריה A. אגב, הפעם הקודמת בה האירוע קרה היה בעונת 2015/16 אז על הקווים היה אותו אלגרי, שגם הגיב בסיום לעזיבת הכוכב הפורטוגלי.

"רונאלדו העביר 3 שנים ביובה, והבקיע שערים בדיוק כפי שהוא יודע לעשות", הגיב מאמן הגברת הזקנה בסיום, "בכל מקרה עכשיו אנחנו כבר לא חושבים עליו. יש כאן חבורה נהדרת שיכולה להשתפר. זה רגע קשה, אבל נצטרך לצמוח ממנו".

"שיחקו פשוט מכוער" (GETTY)
"שיחקו פשוט מכוער" (GETTY)