"רונאלדו בחר לעזוב את יובה וביקש להימכר"

הפורטוגלי סיכם את תנאיו במנצ'סטר סיטי. כל העדכונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

חלון ההעברות מתקרב בצעדי ענק אל סיומו, ונדמה שבימים האחרונים כל עולם הכדורגל עצר מלכת, כששני מעברי ענק נמצאים ממש מעבר לפינה. אחד מחתני השמחה הפוטנציאלים הוא לא אחר מאשר כריסטיאנו רונאלדו, שלפי דיווחים נמצא בדרכו ליעד חדש - מנצ'סטר סיטי.

כפי שנראה כרגע לפחות, הכוכב הפורטוגלי של יובנטוס בדרך לסיום הקדנציה שלו אצל הגברת הזקנה לאחר 3 שנים בהן לא הצליח ביחד איתה להשיג את המטרה הגדולה ביותר - זכייה בליגת האלופות. "רונאלדו החליט לעזוב את יובנטוס וביקש להימכר", צייץ העיתונאי פבריציו רומאנו. "ז'ורז'ה מנדש, סוכנו של החלוץ, עובד כעת לקראת השלמת העסקה, כשיובנטוס דורשת סביב מחיר של כ-30 מיליון ליש"ט ומחכה להצעה רשמית שאמורה להגיע בשעות הקרובות. רונאלדו נחוש לעזוב ולא יעמוד לרשותה של יובה במשחק הקרוב", המשיך האיטלקי.

עוד קודם לכן, ג'יאנלוקה די מארציו סיפור הפרידה של החלוץ בן ה-36 והמועדון האיטלקי כמעט וסגור, ואף הוסיף שהשחקן כבר פינה את חפציו מתאו האישי במתחם האימונים. במקביל, דיווחים נוספים ברחבי היבשת גרסו שהשחקן למעשה כבר שוחח עם פפ גווארדיולה בנוגע לתפקיד העתידי שלו בסיטיזינס, וכל שנותר להשלמת המעבר הענק הוא הסכמתה של יובנטוס. על פי הנאמר, הפנומן הסכים לקבל שכר "זעום" של 250 אלף ליש"ט לשבוע, קיצוץ של 50 אחוזים מהשכר אותו הרוויח בשורות הביאנקונרי.

עם זאת, צצו גם דיווחים פחות אופטימיים בנוגע להשלמה מיידית של המעבר המסקרן, כשב"טיימס" טענו שטרם הושגה הסכמה בין האלופה האנגלית לשחקן באשר לסכום אותו ירוויח. מהצד השני של העסקה, ב"גאזטה" האיטלקי סיפרו שהגברת הזקנה לא מתכוונת לאפשר לרונאלדו לעזוב בהעברה חופשית ושסוכנו מנסה לשכנע את האנגלים לשלם 25 מיליון יורו בעבורו.

גם בפורטוגל דאגו לקרר מעט את האווירה. דיווח מקומי טען שסוכנו של השחקן שב במהלך שעות הלילה לפורטו, לאחר שלא נרשמה התקדמות מספקת לכדי חתימה מול מנצ'סטר סיטי. בכל אופן, השיחות צפויות להימשך, כשבחצות הליל של ה-31 לחודש ינעל חלון העברות בצורה רשמית, ואז כבר כולנו נדע את העתיד לבוא עבור הענק מפורטוגל.

"רונאלדו החליט לעזוב את יובה" (GETTY)
"רונאלדו החליט לעזוב את יובה" (GETTY)