פירלו: "פעם ראשונה שרונאלדו שמח להתחלף"

הסיבה שבגללה לא סיים 90 דקות ומאבק האלופות. סיכום ה-2:3

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

על פניו זה היה אמור להיות מפגש שעלול להכריע את גורל האליפות, אבל בפועל - רק ליובנטוס היה על מה להילחם בדרבי ד'איטליה אמש (ראשון) מול אינטר. ותתפלאו, היא גם השיגה את מבוקשה. עם 2:3 עמוס באירועים, הביאנקונרי נשארו במאבק על כרטיס לליגת האלופות וייחלו לאיבוד נקודות של נאפולי או מילאן כדי להגדיל את הסיכוי לעשות זאת.

אחד הסיפורים המרכזיים במשחק הזה קשור, איך לא, בכריסטיאנו רונאלדו. הכוכב הבקיע את השער הראשון במשחק ישירות אחרי החמצת פנדל, אך הוחלף בדקה ה-70 בפעם הראשונה העונה בליגה - בצעד מאוד לא אופייני של אנדראה פירלו. אלא שאם בעבר זה היה גורם לו לכעס, הפעם הסיטואציה שונה לחלוטין.

"אני חושב שזו הפעם הראשונה בה הוא שמח להיות מוחלף", העיד פירלו. "היינו בחסרון מספרי והוא רדף אחרי הצל של עצמו. הוא שמח מאוד לאחר מכן בחדר ההלבשה". אגב, זו הייתה הפעם השלישית בה רונאלדו כובש מיד לאחר החמצת פנדל, חצי מהכמות של ליאו מסי (6).

את הניצחון הזה, יובה השיגה למרות חסרון מספרי ותודות לפנדל שנוי במחלוקת בדקה ה-85 אותו הבקיע חואן קוואדרדו. "אני לא יכול להגיד את מה שאני חושב על השיפוט. כל אחד רואה דברים אחרת על המגרש ולא גנבנו שום דבר", הכריז ג'ורג'יו קייליני בסיום והוסיף: "הבאנו הרבה כבוד ליובה. אני לא יודע אם זה יספיק לצ'מפיונס, אבל ננסה עד הסוף".

מעבר לתגובות