קייליני: "המטרה - מקום בליגת האלופות"

יובה מכוונת מחדש. קונטה בפער 8: "זה יכול לקרות השנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

 הליגה האיטלקית הולכת ומתקרבת לחילופי משמרות. אחרי המעידות של יובנטוס ומילאן, בתוספת ה-0:1 של אינטר על בולוניה אתמול (שבת), נראה כי הסרייה א' בדרך לאלופה חדשה אחרי תשע שנים.

"אנחנו חייבים להמשיך קדימה ולעבוד קשה כדי להגיע למטרה - מקום בליגת האלופות. יש לנו גם את גמר הקופה איטליה בקרוב", אמר ג'יורג'יו קייליני, בלמה של יובנטוס אחרי ה-2:2 המאכזב בדרבי מול טורינו החלשה. בעבר הלא רחוק, ציטוט שכזה היה רחוק מהמציאות. כאמור, הגברת הזקנה לא איבדה את תואר האליפות באיטליה בתשע העונות האחרונות, אך השנה ההיסטוריה תיכתב מחדש.

"עשינו אינספור טעויות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו ברמות האלו", הוסיף הבלם והתייחס לעתידו והעובדה שטרם קיבל הצעה לחוזה חדש, בדומה לג'ינלואיג'י בופון: "אני מופתע מהשמועות. זו לא בעיה ולא משהו שאנחנו מתעסקים בו. עוד לא החלטתי לגביי עתידי ואני מרוכז לחלוטין בהווה. לא תקבלו חדשות לגביי עד לסיום העונה. אני מבטיח שקיילני ובופון לא יעשו בעיות אף פעם עבור יובנטוס!"

"המטרה - ליגת האלופות" (Getty)
"המטרה - ליגת האלופות" (Getty)

מן העבר השני, מי שפתחה פער של 8 נקודות בצמרת בתוספת משחק חסר היא אינטר של אנטוניו קונטה. הנראזורי נראים בדרך הבטוחה לאליפות איטליה לראשונה אחרי 11 שנים. "בשנה שעברה היינו קרובים לזכות בליגה האירופית כשהגענו עד לגמר, השנה אנחנו עשויים לזכות בתואר", אמר המאמן המרוצה.

קונטה המשיך והתייחס להמשך העונה של קבוצתו, לה נותרו 10 משחקים. "באופן בלתי נמנע, ככל שאנחנו מתקרבים לקו הסיום יש לניצחונות יותר ויותר משקל. לנצח בבולוניה נגד קבוצה שמשחק כדורגל טוב ולוחצת גבוה, זה צעד גדול קדימה", אמר האיטלקי והוסיף בנוגע ללחץ המשחקים, "זה היה יום ארוך. היינו במלון וראינו את מילאן, אח"כ צפינו בססואולו מול רומא, גם יובה שיחקה לפנינו. זה קשה לשחק אחרי כולן, במיוחד אחרי משחקי נבחרת".

אנטוניו קונטה. לא חוגג סקודטו עדין, אבל בהחלט מתקרב לכך (Getty)
אנטוניו קונטה. לא חוגג סקודטו עדין, אבל בהחלט מתקרב לכך (Getty)
מעבר לתגובות