"רק צדפות": כעס באיטליה על דה לורנטיס

למרות שחווה תסמינים: בעלי נאפולי התייצב לפגישת הבעלים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהאיטליה בכלל, והכדורגל האיטלקי בפרט, עוד מלקקים את הפצעים מהתפרצות נגיף הקורונה. מי שהיתה אחד המוקדים המרכזיים בעולם להתפשטות, ושבשטחה גם היום יש מעל 30 אלף מקרים פעילים של קורונה, מנסה לגשש את דרכה חזרה אל משהו שדומה לחיים רגילים. ובתוך כל זה, הגיע הבעלים של נאפולי, אורליו דה לורנטיס, במפגן של ניתוק וזלזול - ועורר לא מעט כעס בארץ המגף. הבוקר (חמישי), דה לורנטיס אובחן כחיובי לנגיף - מה שיחד עם גילו המתקדם, 71, מציב אותו עמוק בקבוצת הסיכון, אבל הסיפור לא נגמר כאן: למרות שסבל מתסמינים במשך כמה ימים, הוא התייצב אתמול לישיבת בעלי קבוצות הסריה א' (כך פורסם ב"לה רפובליקה") כרגיל, בלי לחכות לתוצאות בדיקת הקורונה שעבר.

יתרה מזאת, גם בתוך הפגישה עצמה הוא לא הקפיד על לבישת המסכה, כמו גם אחריה בשיחות עם העיתונאים - וכ"דובדבן שעל הקצפת", כשנשאל על אותם תסמינים, ייחס אותם (בתירוץ לא מאוד משכנע) ל"תגובה אלרגית לצדפות שאכל".

ההשלכות: מיידית, כל בעלי הקבוצות שנכחו בפגישה נכנסו לבידוד עצמי כאמצעי בטיחות. לא ברור אם תהיינה השלכות על הליגה, שאמורה להיפתח בעוד כתשעה ימים, אבל בהחלט ברור שהדבר יפגום בהכנות של שלל הקבוצות לקראת עונת המשחקים הקרובה. כזכור, בעליה של מונצה בהווה (ומילאן בעבר), סילביו ברלוסקוני, עודנו מאושפז בבית חולים בשל ההידבקות בקורונה. רק בריאות.
מעבר לתגובות