זלאטן איברהימוביץ' חתם לעונה במילאן

אחרי שהוביל את הרוסונרי לאירופה, הענק השבדי ימשיך לשנה נוספת

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

סיפור האהבה של זלאטן איברהימוביץ' ומילאן מסרב להיגמר. החלוץ בן ה-38, שחזר לרוסונרי בינואר האחרון חתם הערב (שני) על חוזה במועדון לעונת 2020/21.

איברהימוביץ' הצטרף לחבריו לקבוצה ולמאמן סטפנו פיולי במילאנו, שם ערך את האימון הראשון שלו לאחר פגרת הקיץ וישחק עם המועדון בליגה האירופית. ב-20 הופעות במועדון, החלוץ הבקיע 11 שערים וכעת יפתח לראשונה מאז עונת 2012 הוא יפתח עונה במילאן.

כזכור, איברהימוביץ' שיחק ברוסונרי במשך שנתיים לפני שהצטרף לפריז סן ז'רמן בקיץ 2012. למרות שהוא בילה את שנותיו האחרונות בקבוצות אחרות, הוא מלך השערים של המועדון בעשור האחרון עם 53 כיבושים.

אז מה מצפה לסרייה A העונה? דבריו של זלאטן לפני כשבוע מציתים את הדמיון. "אתם חושבים שאני גמור, שהקריירה שלי שלי תסתיים בקרוב. אתם לא מכירים אותי, כל החיים שלי הייתי צריך להילחם".

"אף אחד לא האמין בי", המשיך החלוץ. "אז הייתי צריך להאמין בעצמי. היו אנשים שרצו לשבור אותי, אבל הם רק עשו אותי חזק יותר. אחרים רצו לנצל אותי, ורק עשו אותי חכם יותר. ועכשיו אתם חושבים שאני גמור? לכולכם, יש לי רק דבר אחד לומר: אני לא כמוכם, כי אני לא אתם. אני זלאטן איברהימוביץ' ואני רק מתחמם". אם זה רק החימום, נותר רק לחכות לשריקת הפתיחה.

מעבר לתגובות