מילאן: יוליאן נגלסמן יחבור לראלף רנגניק במועדון האיטלקי?

דיווחים באיטליה: המאמן של לייפציג מועמד להצטרף לרוסונרי

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אין ספק שמילאן ראתה ימים יפים יותר. אחת האימפריות הגדולות של איטליה ושל הכדורגל האירופי בכלל, מחפשת לנתב את דרכה חזרה לבמה המרכזית. היום (שישי) נודע שראלף רנגניק, שהיה צפוי להיות המאמן של הקבוצה, כנראה ימונה למנהל הטכני של הקבוצה והשאיפה שלו היא להביא איתו את יוליאן נגלסמן כמי שיעמוד על הקווים.

המהפכה תושלם ברוסנורי? נגלסמן, המאמן הצעיר והמאוד מוערך של ר.ב לייפציג הוא כרגע מועמד מוביל לחבור לרגניק בקבוצה האיטלקית. בתקשורת האיטלקית דווח שצמד הגרמנים שכבר עבדו בעבר יחד בלייפציג, עשויים לעשות זאת שוב, כשהמטרה המרכזית היא כמו בקבוצה הגרמנית, להעביר את פילוספיית קידום הצעירים גם למילאן.

הפרוייקט הכל גרמני המדובר, עשוי להוביל לשינוי של ממש בקבוצה האיטלקית ובעיקר לשנות את תפיסת הניהול במועדון השוקע. בתוך כך, בשבועות האחרונים דווח על כך שרנגניק מעוניין להביא עימו למילאן מספר שחקנים מלייפציג, כאשר אחד השמות שהוזכרו הוא החלוץ טימו וורנר. במידה שנגלסמן יקבל את התפקיד על הקווים מן הסתם הסיכויים לכך עשויים לגבור משמעותית.

לנגלסמן בן ה-32 יש חוזה בקבוצה שכרגע מדורגת במקום השלישי עד 2023. חוץ מההצלחה בליגה והמאבק של קבוצתו באליפות, הוא גם הספיק להצעיד את לייפציג לרבע גמר ליגת האלופות, בימים שלפני משבר הקורונה. בשורה התחתונה זו יכולה להיות בדיוק קפיצת המדרגה ושינוי הכיוון שמילאן רוצה וצריכה.

נגלסמן יגיע לארץ המגף? (GETTY)
נגלסמן יגיע לארץ המגף? (GETTY)
מעבר לתגובות