באלוטלי: "תמיד אמרתי שהייתי משוגע"

החלוץ בחר את קבוצת החלומות: "מסי הכי טוב". רונאלדו בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מריו באלוטלי הוא קונצנזוס. כבר בתחילת הקריירה הוא סומן כ"ילד הרע" של הכדורגל עם אינספור סיפורים משונים: זריקת חצים על שחקני נוער בסיטי, תאונות דרכים תכופות, ריבים והתנגשויות עם מאמנים ואיך אמר מארקו מטראצי אתמול (חמישי)? "הרבצתי לו, דייגו מיליטו רצה להרוג אותו". סופר מריו. בתקופת הקורונה יותר ויותר ספורטאים משתפים דברים מהעבר והחלוץ ערך שיחה מעניינת ברשת החברתית עם תיירי הנרי האגדי.

"תמיד אמרתי שהייתי משוגע", הודה באלוטלי, "תמיד ידעתי לתת כבוד, פשוט הייתי צעיר. כשאתה בן 16 או 17 אתה רוצה לעשות דברים שילדים בגיל שלך עושים כמו לצאת למועדונים ולבלות, אבל ככדורגלן יש ממך ציפייה אחרת".

כמו כן, באלוטלי בחר את נבחרת כל הזמנים שלו, ממנה נעדר שם אחד גדול - כריסטיאנו רונאלדו.
ה-11 של באלוטלי: ג'וליו סזאר, אלסנדרו נסטה, פאביו קנבארו, מייקון, מקסוול, אנדראה פירלו, סטיבן ג'רארד, יאיא טורה, אנטוניו קסאנו, ליאו מסי, רונאלדו הברזילאי.

ומי הגדולים ביותר ששיחק איתם? "אנשים הולכים להרוג אותי על זה אבל יש שלושה. הכי טוב זה מסי, הוא שונה לגמרי מהשאר. זה לא יאמן מה הוא עושה במשחקים ואימונים. ואז זלאטן איברהימוביץ', זה שחקן שיכול לשחק לבד. הוא ברמה אחרת. ואחרון זה פירלו. אם אני צריך לבחור שחקן אחד זה מסי, הוא תמיד יכול לנצח בשבילך את המשחק".

נבחרת החלומות של באלוטלי
נבחרת החלומות של באלוטלי
מריו עם בתו הקטנה: "בגיל 16 רציתי רק לצאת למועדונים" (getty)
מריו עם בתו הקטנה: "בגיל 16 רציתי רק לצאת למועדונים" (getty)
מעבר לתגובות