אין דרך חזרה: "גאטוסו יחליף את אנצ'לוטי"

דיווח: נאפולי תבצע זעזוע, ללא קשר לתוצאה מול גנק בשלישי

תגיות: נאפולי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האם פרשת המרד של קרלו אנצ'לוטי ושחקניו, בבעלי המועדון של נאפולי יגיע לסיום בפיטורים? על פי דיווחים בתקשורת האיטלקית, קברניטי המועדון יצרו קשר עם אקס מילאן, ג'נארו גאטוסו, שהסכים לאמן את הקבוצה במידה שהמאמן יפוטר.

בדיווח מצוין כי הבעלים, אוריאלו דה לורנטיס, ימתין עד לאחר המשחק הקרוב בליגת האלופות מול גנק הבלגית, ואז ככל הנראה ייפרד מהמאמן. בכל מקרה, הרומן של אנצ'לוטי במועדון לא אמור להאריך ימים, שכן הרומן שלו עם האיש החזק במועדון עלה על שרטון כבר לפני כחודש.

כזכור, לאחרונה הוזכר שמו של אנצ'לוטי בן ה-60 כמי שמועמד לאמן בארסנל ובטוטנהאם. המאמן הסתבך עם הבעלים לאחר שתמך בשחקניו, שסירבו לקיים מחנה אימון כפוי, אותו נדרשו לבצע בהנחיית קברניט המועדון בגלל התוצאות הרעות, ובין היתר הצריך מהם להסתגר במלון כ-5 ימים, לאחר שהפסידו בליגת האלופות לרד בול זלצבורג בתחילת חודש נובמבר.

התמיכה של אנצ'לוטי בשחקניו הביאה למתיחות עם האנשים החזקים במועדון ומאז הוא מתנדנד בתפקיד. במקביל, מדווח שהבעלים ערך מספר שיחות עם גאוטסו (41), שאימן בעבר את מילאן ואף כיכב בה כשחקן תחת אנצ'לוטי עצמו, וקיבל ממנו נכונות לקחת את המושכות במידת הצורך, וכן שהוא מעוניין בחוזה לעונה וחצי.

יפוטר? אנצ'לוטי. (getty)
יפוטר? אנצ'לוטי. (getty)
מעבר לתגובות