"שחקני נאפולי חוששים מהקהל ושכרו שומרים"

דיווח: האולטראס עלולים לנקום בעקבות המרד בקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

סערה בנאפולי. על פי דיווח באיטליה, שחקני הקבוצה שכרו שומרי ראש וחיים בפחד מנקמה של האולטראס, בגלל המרד שפתחו לאחר ה-1:1 מול זלצבורג בליגת האלופות. השחקנים, כזכור, סירבו להשתתף במחנה האימונים הסגור עליו הורה הבעלים, אאורליו דה לורנטיס, מה שהוביל לסדרת אירועים, ביניהם פריצה לביתו של אלן והשחתת מכוניתו של פיוטר ז'יילינסקי.

"קאלידו קוליבאלי שכר שומר ראש שיטפל בו ובמשפחתו במשך כל שעות היממה" הוסיפו בדיווח, "בנוסף, ג'ני, אשתו של לורנצו אינסינייה ברחה מהעיר". המצב של הקבוצה מדרום איטליה הולך ומחריף ונראה כי הוא יוצא מפרופורציות. דה לורנטיס, שוקל למכור את כוכבי הקבוצה בינואר ולפני כן לקנוס 25% מהמשכורת של כלל הסגל. 

 

שחקני נאפולי. שומרי הראש יעזרו מול האולטראס? (getty)
שחקני נאפולי. שומרי הראש יעזרו מול האולטראס? (getty)

המצב העגום נובע מפתיחת העונה הרעה של נאפולי, שרשמה רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות. כזכור, השחקנים סירבו להוראות הבעלים דה לורנטיס שאסר עליהם לצאת מהמתחם במשך שבוע, עקב היכולת החלשה שהציגו.

מאמן הקבוצה, קרלו אנצ'לוטי, תמך בשחקניו ואמר בפומבי שהוא התנגד להחלטת הבעלים. בנוסף לאחר המשחק מול האוסטרים הוא והחלוץ פרננדו יורנטה לא הופיעו למסיבת העיתונאים. המאבק הקיצוני בין הבעלים והאוהדים נגד הצוות המקצועי והשחקנים יוצר כאוס במועדון ואי אפשר לדעת לאן המצב עלול להתדרדר.

אוהדי נאפולי. מטילים פחד ואימה על השחקנים (getty)
אוהדי נאפולי. מטילים פחד ואימה על השחקנים (getty)
מעבר לתגובות