אוהדי נאפולי נגד השחקנים: "אין לכם כבוד"

ארגון האולטראס הוסיף אש למדורה ודרש: "תעלו עם הנוער"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הכאוס בנאפולי נמשך, והיום (חמישי) הגיע התור של האוהדים להוסיף אש למדורה. כ-150 אוהדים מארגון האולטראס הגיעו בשעות הבוקר לאצטדיון הסן פאולו, הבעירו אבוקות ותלו שלט עליו כתובה המילה "כבוד". הוא הופנה דווקא כלפי השחקנים, שפתחו במרד כנגד הנשיא, אורליו דה לורנטיס, למרות שגם הוא לא חף מביקורת. לאחר מכן האוהדים שרו לשחקנים: "אין לכם כבוד לסמל", ו-"אנחנו מעדיפים את שחקני קבוצת הנוער".

כזכור, הבלאגן התחיל אחרי התיקו הביתי המאכזב עם רד בול זלצבורג ביום שלישי. קרלו אנצ'לוטי לא הגיע למסיבת העיתונאים המסורתית שמתרחשת בתום המשחק, והשחקנים, שהיו אמורים לחזור למתחם האימונים ולהישאר בו למחנה אימונים של שבוע שנקבע מראש על ידי הנשיא, החליטו לשוב הביתה על דעת עצמם.

אתמול התקשורת האיטלקית חשפה את שהתרחש בחדר ההלבשה אחרי המשחק נגד זלצבורג. לורנצו אינסינייה ואלאן, שחקנים בכירים מאוד בסגל, ניהלו ויכוח קולני עם אדוארדו דה לורנטיס. לאחר מכן נטען שיחד עם קלידו קוליבאלי, דריס מרטנס וחוסה קאייחון, הם השחקנים שעומדים מאחורי המרד של השחקנים כנגד ההנהלה.

הסיבה למרד? בקשתו של הנשיא לקיים מחנה אימונים סגור של כשבוע במתחם האימונים בשל היכולת הרעה של הקבוצה. השחקנים לא אהבו את הרעיון, לפיו הם היו צריכים להישאר סגורים יחד במתחם האימונים במשך לפחות כשבוע ולא לחזור לביתם.

עומדים מאחורי המרד. אינסינייה ואלאן (getty)
עומדים מאחורי המרד. אינסינייה ואלאן (getty)
מעבר לתגובות