דיווח: בופון סגר לעונה, ירוויח 1.5 מ' יורו

הקאמבק מתקרב: השוער האגדי בדרך חזרה ליובנטוס

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לפי דיווחים בתקשורת האיטלקית, ג'יאנלואיג'י בופון בדרך לשוב ליובנטוס, אחרי שנה אחת בלבד בפאריס סן ז'רמן. הצדדים נמצאים במגעים מתקדמים והשוער האגדי צפוי לסיים את הקריירה בקבוצה בה עשה את שמו. הבוקר (שישי) התפרסם שבופון הגיע לסיכום סופי עם הקבוצה וירוויח 1.5 מיליון יורו בנוסף בונוסים בעונה הקרובה.

לאחר סיום החוזה, בופון יצטרף לצוות האימון/ההנהלה של הגברת הזקנה. בניגוד לעונה האחרונה שלו ביובנטוס, הפעם בופון ישמש בתור גיבוי בלבד לוויצ'ך שצ'סני, אבל אין ספק שמדובר בקאמבק מרגש במיוחד.

בשנים האחרונות דובר על כך שיובנטוס איבדה את זהותה עם שינוי הסמל והדרך בה ויתרו על השחקנים המזוהים עם המועדון ובראשם קלאודיו מרקיזיו ובופון עצמו. כעת, נראה שהיא חוזרת למקורות ותעניק לשוער האגדי את הפרישה לה הוא ראוי.

"קיבלתי כמה הצעות נחמדות, אבל אני מחפש אחר רגש. אם יחסר לי הדרייב - יכול להיות שאקח לעצמי שנה כדי ללמוד", הכריז בופון בראיון שערך לפני שבוע וחצי. השוער האגדי סבר ככל הנראה שאת הרגש הוא יקבל אצל יובנטוס, איתה זכה בשבע אליפויות איטליה (תשע אם מחשיבים את השתיים שהורדו בעקבות פרשיית הקאלצ'ופולי) והגיע שלוש פעמים לגמר ליגת האלופות.

מעבר לתגובות