"אשמח לעזור לרונאלדו לשבור עוד שיאים"

סארי הוצג ביובה: "מקווה שנסגור פערים עם הליגה האנגלית"

א א א א (שנה גודל)
(getty, Juventus FC)
(getty, Juventus FC)
תחילת כתבה

אחרי שעבר קבוצות שונות באיטליה וניסה לגבור על יובנטוס במשך שנים, מאוריציו סארי בפעם הראשונה בקריירת האימון שלו יוכל לנסות לזכות בתואר באיטליה. המאמן, שעבר לאחרונה מצ'לסי לאלופת ארץ המגף, הוצג היום (חמישי) במסיבת עיתונאים של המועדון, וסיפר על תחושותיו בהגעה לקבוצה החזקה ביותר בסרייה א'.

ראשית דיבר פאביו פראטיצ'י, המנהל הספורטיבי של הגברת הזקנה, שאמר: "כבר מההתחלה ידענו מה אנחנו רוצים, אבל ידענו שצריך גם לכבד את זה שהמאמן נמצא תחת חוזה במועדון אחר. אנחנו מודים לצ'לסי על המקצועיות. בחרנו בסארי כי הרגשנו שהוא המאמן הטוב ביותר כרגע עבורנו, כפי שהיו קונטה ואלגרי".

לאחר מכן סארי דיבר: "בנאפולי נתתי את כל כולי, ואז החלטתי לחוות קצת את הליגה האנגלית. יובה היא הקבוצה הטובה ביותר באיטליה כרגע, ופה התאפשר לי לחזור לאיטליה בעצם. זה הישג גדול לקריירה ארוכה. מעולם לא ראיתי כל כך הרבה נחישות מצד מועדון מסוים להחתים מאמן. הייתה כאן גישה טובה מאד כלפיי, וזה מה ששכנע אותי. תהיה לנו עונה מהנה, מקווה שנצליח לסגור את הפערים מול הפרמייר ליג".

"אני מצפה לעבוד פה ולהתעורר כל בוקר כדי להתכונן למשחק הבא ולהביא ניצחונות. לנצח באופן עקבי זה תמיד קשה, וליובה יש מחויבות לעשות זאת, עם הידיעה מה יהיו הקשיים. כשיהיה לי ברור מי יהיו השניים-שלושה השחקנים שבאמת יכולים לעשות את ההבדל עבור הקבוצה, אז אוכל גם לתכנן את המערך המתאים. בצ'לסי אימנתי שחקנים מאד טובים, אבל לאמן את כריסטיאנו רונאלדו זה צעד נוסף קדימה. אשמח לעזור לו לשבור עוד כמה שיאים".

"במשך שלוש שנים תמיד ניסיתי לחשוב על איך אפשר לנצח קבוצה כמו יובנטוס. מדובר בקבוצה ווינרית, השקעתי 110% ועדיין לא הצלחתי לעשות זאת. זאת הייתה חוויה מיוחדת, ועכשיו אצטרך להשקיע הכל למען המועדון. גם כאן אשקיע 110%. דיבאלה? כשיש לך שחקנים עם איכויות כמו שלו או של רונאלדו, אפשר לשים אותם בכל עמדה. נבנה את הקבוצה סביבם וסביב קוסטה".

מעבר לתגובות