ועכשיו, לעבודה: איך יובה תיראה עם מאוריציו סארי?

המאמן יקבל מתנה בדמות קוליבאלי שיעלה יותר מ-100 מיליון יורו, כבר התקיימה פגישה עם הסוכן של פוגבה ודה ליכט, גם איקרדי על הפרק ומה יהיה עם היגוואין? תמונת מצב

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עכשיו יובנטוס יכולה לעבוד. הביאנקונרי הודיעו באופן רשמי על מינויו של מאוריציו סארי למאמן עד 2022 עם אופציה לעונה נוספת. אחרי שהמהלך הצפוי הושלם, אלופת איטליה מתחילה לגבש את הסגל לעונה הקרובה בה מטרת העל שוב תהיה זכיה בליגת האלופות.

לפי דיווחים בתקשורת האיטלקית, יובה תעניק מתנה ראשונה לסארי לרגל הצטרפותו: קאלידו קוליבאלי. המאמן האיטלקי הדריך את הסנגלי העוצמתי בשלוש העונות בהן אימן בנאפולי ותחתיו הפך לאחד הבלמים הטובים באירופה כיום. תג המחיר שלו עומד על 150 מיליון יורו והוא צפוי לעלות לביאנקונרי מעל ל-100 מיליון.

בין היתר, ישנם שני שחקנים נוספים על הכוונת: מתייס דה ליכט ופול פוגבה. הבוקר (ראשון) דווח כי פאבל נדבד כבר נפגש עם סוכנם של השניים, מינו ראיולה, על מנת לדון בצירופם. הקשר הצרפתי כבר הביע את רצונו לעזוב את מנצ'סטר יונייטד ושיתוף פעולה עם רונאלדו אמור לפתות אותו. השדים האדומים רוצים לפחות 150 מיליון יורו עבורו.

קוליבאלי. המתנה של יובה לסארי (GETTY)
קוליבאלי. המתנה של יובה לסארי (GETTY)

ומה עם גונסאלו היגוואין? אחרי חצי עונה בה הושאל למילאן, החלוץ הארגנטיני חזר לשתף פעולה עם סארי בצ'לסי לחצי עונה. כעת, הוא שב ליובנטוס כשעדיין לא ברור מה מעמדו, אבל אם לשפוט לפי דבריו של המאמן הוותיק, יכול מאוד להיות שהוא יישאר בשורות אלופת איטליה.

היגוואין, כידוע, פרח תחת סארי עוד בנאפולי ושבר את שיא השערים לשחקן בעונה אחת בליגה האיטלקית ב-2015/16. במהלך העונה הקודמת, המאמן הוותיק, שעדיין לא היה קרוב לעזוב את צ'לסי טען שהוא רוצה לראות את פיפיטה ממשיך לצידו, וסביר להניח שהוא לא יוותר עליו בקלות.

עוד שם מסקרן שעשוי להיות מקושר ליובנטוס בתקופה הקרובה הוא מאורו איקרדי. החלוץ נמצא בסכסוך מתמשך עם הנראזורי ויובה שמחפשת אחרת חלוץ עשויה להנחית אותו תמורת סכום שמוערך בכ-70 מיליון יורו. אם יגיע, הדבר ישפיע באופן ברור על מעמדו של גונאסלו היגוואין, כך שלא בטוח שסארי אכן יהמר על איקרדי.

ישתפו פעולה גם ביובה? (GETTY)
ישתפו פעולה גם ביובה? (GETTY)
איקרדי. אינטר הראתה לו את הדרך החוצה, סארי עשוי לקבל אותו (GETTY)
איקרדי. אינטר הראתה לו את הדרך החוצה, סארי עשוי לקבל אותו (GETTY)
מעבר לתגובות