דיווח: יובנטוס מעוניינת לצרף את אומטיטי

הביאנקונרי מוכנים לשלם לברצלונה 80 מ' יורו עבור הבלם

א א א א (שנה גודל)
אומטיטי ליובנטוס? (Gettyimages)
אומטיטי ליובנטוס? (Gettyimages)
תחילת כתבה

היא אמנם עדיין לא הבטיחה את הזכיה באליפות איטליה וגם בליגת האלופות היא עדיין נאבקת, אבל יובנטוס כבר חושבת על העונה הבאה. בתקשורת הקטאלנית דווח שאחת המטרות של הביאנקונרי בעונה הבאה הוא סמואל אומטיטי, והם מוכנים לשלם עבורו 80 מיליון יורו.

אומטיטי האריך את חוזהו בברצלונה עד 2023 עוד לפני המונדיאל ברוסיה. הבלם, שזכה עם צרפת בטורניר היוקרתי בעולם, סובל מירידה חדה ובילה חלק נכבד מהעונה מחוץ למגרש בגלל פציעה בברך. הוא איבד את מקומו ב-11 לבן ארצו קלמן לנגלה במרכז ההגנה של הקטאלונים לצד ג'רארד פיקה, מה שעשוי להשפיע.

למעשה, יובנטוס פספסה אמש (שבת) את ההזדמנות לזכות באליפות, כשהפסידה 2:1 לספאל מהחלק התחתון של הטבלה.  עם כל הכבוד לכך, מה שיותר מעסיק את הגברת הזקנה, הוא משחק הגומלין מול אייאקס במסגרת רבע גמר ליגת האלופות, שיתקיים ביום שלישי הקרוב.

הקבוצה ההולנדית קיבלה חדשות רעות מכיוון כוכבה, פרנקי דה יונג, שנאלץ לנטוש את המשחק מול אקסלסיור כבר בדקה ה-29 בעקבות פציעה ברגלו, ונמצא בספק להתמודדות מול יובנטוס. מי שייעדר בוודאות מהגומלין, הוא ניקולאס טגליאפיקו, שמושעה בגלל כרטיסים צהובים.

הגברת הזקנה כבר הייתה בטוחה שהיא בדרך לאליפות מספר 35 בתולדותיה, אבל למרות יתרון 0:1 משער של מויסה קן הצעיר, שני שערים של הקבוצה מפררה במחצית השנייה עיכבו את התואר לפחות ביום נוסף, עד משחקה של נאפולי מחר. אם הקבוצה מדרום איטליה לא תנצח בוורונה את קייבו יובנטוס תבטיח את האליפות מבלי לשחק.

מסימיליאנו אלגרי תירץ את ההפסד המפתיע של קבוצתו: "עלינו היום עם הרבה שחקנים צעירים שהציגו יכולת טובה. אך הגול השני שספגנו, הראה שאנחנו חסרי ניסיון". על החלפתו של מויסה קן בדקה ה-69, אמר המאמן האיטלקי: "הוא היה מעט עייף, אז העדפתי להוציא אותו. כאשר הוא משחק לרוחב, ולא תוקף את השער, זה הזמן להוציא אותו מהמגרש".

אך למרות הביקורת, אלגרי פירגן לשחקנו הצעיר: "יש לו איכויות שונות ממנדז'וקיץ, אבל אין ספק שהעובדה שהוא נמצא בכושר כזה חשובה לנו. אני עוד צריך לחשוב מה לעשות ביום שלישי נגד אייאקס".

מעבר לתגובות