"דיבאלה? זה נחוץ כדי שיעלה בגישה הנכונה"

אלגרי על ספסול כוכב יובנטוס: "עכשיו יש גם את רונאלדו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

זה לא הלך בצורה קלה, אבל יובנטוס חזרה למסלול הניצחונות, ניצלה את איבוד הנקודות של נאפולי והגדילה את הפער בפסגה בחזרה ל-11 נקודות. בסיום המשחק מאמן הקבוצה, מסימיליאנו אלגרי הודה שכל המחמאות מגיעות לשוער הגברת הזקנה, וויצ'ך שצ'נסני, שלצד כריסטיאנו רונאלדו, היה המצטיין במשחק. אגב, הכוכב של יובה הגיע ל-20 שערים בכל המסגרות בפעם ה-13 ברציפות.

"התחלנו את המשחק בצורה לא מסודרת ועם הצלה גדולה של שצ'נסני שבקלות יכולה הייתה להיות פנדל", אמר אלגרי בסיום המשחק. "התחלנו לשחק בסוף אבל הייתי צריך לשים את פדריקו ברנרדסקי על סטפנו סנסי בשביל לעצור את משחק המסירות שלהם במרכז המגרש. אני שמח שהקבוצה הצליחה עדיין לשמור על שער נקי, זה חשוב לנו. דיבאלה? הוא ורונאלדו יכולים לשחק ביחד והם גם ישחקו, אבל אנחנו צריכים שכולם יעבדו קשה כדי לשמור על הקבוצה מאוזנת".

"הכל תלוי בקבוצה מולה אתה משחק", הוסיף מאמן המוליכה על הכוכב שעלה מהספסל ל-7 הדקות האחרונות. "לססואולו יש מרכז שדה חזק מאוד אז הייתי צריך לעשות את ההתאמות. כמובן ששחקנים מתאכזבים, אבל זה נחוץ כדי למלא את המצברים וכדי להגיע עם הגישה הנכונה. דיבאלה משחק באותו תפקיד ששיחק בשנתיים האחרונות ועכשיו יש לנו גם את רונאלדו, שהוא יותר מחלוץ ואנחנו צריכים מישהו שיימצא את הרווחים. אבל הם יכולים לשחק ביחד, כולם צריכים את הפרטנר הנכון". 

מעביר סדרת חינוך. אלגרי (getty images)
מעביר סדרת חינוך. אלגרי (getty images)
הוסף תגובה