טרגדיה בכדורגל האיטלקי: דוידה אסטורי מת בשנתו

קפטן פיורנטינה הלך לעולמו בגיל 31, שבועיים אחרי שהפך לאב. במועדון קיבלו בהלם את הבשורה: "אנחנו המומים, הוא סבל ממחלה פתאומית". כל משחקי היום בסרייה A נדחו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

טרגדיה בכדורגל האיטלקי: מספר שעות לפני שפיורנטינה הייתה אמורה לשחק מול אודינזה, נודע כי הקפטן שלה, דוידה אסטורי, מת בשנתו בגיל 31. הוא נכלל בסגל והיה עם חבריו במלון לקראת המשחק, אבל לא התעורר הבוקר ואז התגלתה הבשורה המרה.

אסטורי חגג את יום הולדתו ה-31 רק בחודש ינואר ולפני שבועיים בלבד הוא הפך לאב. מפיורנטינה נמסר: "אנחנו המומים ונאלצים להודיע שהקפטן שלנו, דוידה אסטורי, סבל ממחלה פתאומית ומת. מתוך התחשבות במשפחתו, אנחנו מבקשים מכולם להפגין רגישות".

המשחק של פיורנטינה מול אודינזה נדחה כמובן וכך שם זה של קליארי מול אודינזה, שהיה אמור לצאת לדרך ב-13:30. הבשורה הגיעה לאצטדיון בזמן שהשחקנים היו בחימום, הם ירדו מהמגרש וחלקם התקשו לעצור את הדמעות. בעקבות הטרגדיה, כל משחקי היום באיטליה נדחו.

אסטורי העביר 6 שנים מהקריירה שלו באודינזה. הוא החל את הקריירה במילאן, שיחק גם ברומא וערך 14 הופעות בנבחרת איטליה, בהן כבש שער אחד. העונה הבלם רשם 27 הופעות בכל המסגרות במדי פיורנטינה, במהלכן הוא כבש מול ורונה ובישל מול קייבו.

אבל באיטליה. אסטורי (Getty)
אבל באיטליה. אסטורי (Getty)
14 הופעות בנבחרת איטליה (Getty)
14 הופעות בנבחרת איטליה (Getty)