"סוזה? אחד המאמנים הטובים ביותר באירופה"

מגן פיורנטינה, מיליץ' עם מחמאה לאקס מכבי: "ההכנה שלו מושלמת"

תגיות: פיורנטינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פאולו סוזה הותיר חותם בתקופתו במכבי ת"א. אגדת הכדורגל הפורטוגלי הדריך רק שנה אחת את הצהובים, אבל זכייה באליפות והעפלה לשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית והצלחה בבאזל בקדנציה שלאחר מכן, סידרו לו מינוי יוקרתי לפיורנטינה האיטלקית.

לאחר שסיים את העונה בקבוצה מפירנצה במקום החמישי, הפורטוגלי פתח את עונתו השניה בצורה מאכזבת, במה שהעלה את הדיווחים לפיהם הוא עתיד לסיים את תפקידו במועדון מוקדם מהצפוי. אתמול (ראשון) אקס מכבי ת"א שיחרר הרבה אוויר, כשהשיג את הניצחון השני שלו העונה, כשגבר 0:1 על רומא, בדרך למקום השמיני בסרייה א', במה שהשכיח את הביקורת נגדו.

"סוזה הוא אחד המאמנים הכי טובים באירופה", החמיא לו מגן פיורנטינה, חרבויה מיליץ', "הוא מכין אותנו למשחקים בצורה מושלמת". הפורטוגלי היה צנוע יותר ותיאר את התחושות בסיום המשחק: "הראנו הרבה אומץ ולכן אנחנו ראויים לניצחון. פגשנו קבוצה חזקה והגענו להרבה הזדמנויות. הגיע לנו לנצח. יש לנו בעיה עם הבקעת שערים, אבל ההגנה שלנו היא הטובה ביותר בליגה. מקווה שנמשיך ככה".

לפני שהגיע לאיצטדיון ארטמיו פרנקי בפירנצה סוזה חווה קדנציות מוצלחות במכבי ת"א ובבאזל השוויצרית, אליה הגיע מהצהובים. עוד קודם לכן הוא אימן בלסטר, סוונזי, קפ.ר וגם בווידאוטון מהונגריה.

במכבי ת"א מתגעגעים? (אלן שיבר)
במכבי ת"א מתגעגעים? (אלן שיבר)
סוזה אהוב באיטליה (getty)
סוזה אהוב באיטליה (getty)