ד"ש מדסטרו: רק 2:2 לרומא אצל בולוניה

הג'יאלורוסי מעדו בחוץ, האקס נקם (87). מסינה, פיאניץ' ודזקו כבשו קודם

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
דסטרו ובולוניה בטירוף. נקם ברומא (getty)
דסטרו ובולוניה בטירוף. נקם ברומא (getty)
תחילת כתבה

המחזור ה-13 בליגה האיטלקית נפתח הערב (שבת) כשרומא התארחה אצל בולוניה ופיספסה הזדמנות לפתוח פער בפסגה, לפחות באופן זמני, אחרי שמעדה עם 2:2 סופר מאכזב. חניכיו של רודי גארסיה היו מאוד לא מדוייקים וסבלו מהגנה נרפית מול קבוצת התחתית של רוברטו דונאדוני.

כבר בדקה ה-14 בולוניה הדהימה את הג'יאלורוסי ועלתה ליתרון מוקדם אחרי שאדם מסינה ניצל ערבוביה בהגנת רומא ודחק מתוך הרחבה - 0:1 למארחת. היתרון של בולוניה נשמר עד הדקה ה-52, אז הקבוצה מהבירה קיבלה פנדל אותו תירגם מיראלם פיאניץ' לשיוויון - 1:1.

שער שיוויון דרמטי. דסטרו חוגג על האקסית (getty)
שער שיוויון דרמטי. דסטרו חוגג על האקסית (getty)

20 דקות בדיוק חלפו ורומא שוב קיבלה פנדל, הפעם אדין דזקו הבוסני בעט, השלים מהפך והעיף את כל הספסל של הג'יאלורוסי לשמיים. אבל מסתבר שהרומאים חגגו מוקדם מדי. בדקה ה-87 הם ספגו שער שיוויון כואב במיוחד, ניחשתם נכון, בפנדל, מרגלי מתיאה דסטרו אקס רומא ששיחק בקבוצה שלוש שנים ולא קיבל מספיק קרדיט.

מאז דסטרו הספיק לעבור גם במילאן והערב הוא נעץ חץ בליבה של רומא ונקם עם שער שיוויון דרמטי. אז רודי גארסיה וחניכיו אוספים עוד נקודה ומשתווים לפיורנטינה ואינטר בפסגה, אך לשתיהן יש משחק חסר להשלים. הויולה יארחו מחר את אמפולי, הנראזורי יפגשו את פרוסינונה.

גרסיה בפאניקה. מעידה לא צפויה (getty)
גרסיה בפאניקה. מעידה לא צפויה (getty)
מעבר לתגובות