אליפות? צפו ברומא מאכזבת עם 1:1 בוורונה

הטוענת לכתר פתחה עונה בצליעה. 1:2 ללאציו על בולוניה, בילייה נפצע

תגיות: איטלקית

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אדין דז'קו ומוחמד סלאח הצטרפו על מנת לעזור לרומא בניסיון לשבור את ההגמוניה של יובנטוס, אבל את פתיחת העונה תרצה הטוענת לכתר למחוק מהזכרון במהרה. סגנית האלופה איכזבה וסיימה רק ב-1:1 אצל ורונה. מחזור הפתיחה האיטלקי נמשך עם ניצחון של היריבה העירונית, לאציו, 1:2 על בולוניה. החדשות הרעות מגיעות מכיוונו של לוקאס בילייה, שנפצע, הוחלף וייעדר למעלה מחודש מהמגרשים.

ורונה - רומא 1:1
דז'קו, ג'רביניו וסלאח הוצבו בחלק הקדמי של רודי גארסיה, בעוד שלמרכז ההגנה חזר ליאנדרו קאסטן אחרי יותר משנה (התאושש מניתוח במוח). זה לא הספיק כדי שהג'יאלורוסי יפתחו את קמפיין 2015/16 ברגל ימין.

בוסקו יאנקוביץ', הקשר/חלוץ הסרבי של ורונה, העלה את המארחת ליתרון (61) עם בעיטת יעף נאה מתוך הרחבה. השיוויון הגיע 5 דקות בלבד מאוחר יותר, כאשר אלסנדרו פלורנצי קיבל כדור מדז'קו וירה מ-20 מטרים לפינה של רפאל הברזילאי.

קישנה וקייטה. דור העתיד של לאציו (Getty)
קישנה וקייטה. דור העתיד של לאציו (Getty)

לאציו - בולוניה 1:2
המארחים עלו עם הרכב צעיר ונמרץ (באלדה קייטה, 20,  סטפן דה פריי, 23 וריקרדו קישנה, 20) ואחרי 23 דקות כבר הוליכו ביתרון של שני שערים. קייטה הוריד כדור לבילייה ברחבה וזה מצא את הפינה כדי לקבוע 0:1 בדקה ה-17. כעבור שש דקות הכפיל קישנה, שהגיע הקיץ מאייאקס, עם בעיטה מדוייקת ברגל שמאל. עוד לפני המחצית, מתיאו מנקוסו (43) צימק, אבל לא יותר מכך. לקראת הסיום הוחלף בילייה בשל פציעה בגינה ייעדר לפחות חודש מהמגרשים.

מעבר לתגובות