עזרה ליובנטוס? רק 0:0 לרומא אצל סמפדוריה

האלופה תוכל לברוח. 0:4 לקליארי על אמפולי, 1:3 לססואולו על פארמה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

שתי קבוצות שזוממות להפריע לגברת הזקנה נפגשו בגנואה. שתיהן איבדו נקודות. סמפדוריה סיימה ב-0:0 מול רומא, יובנטוס תנסה לברוח בפסגה. קליארי דרסה את אמפולי, ססואולו הפתיעה את פארמה.

סמפדוריה - רומא 0:0
ג'רביניו נעצר בקורה במחצית הראשונה, סרחיו רומרו הציג יכולת טובה בין הקורות והזאבים איבדו נקודות בפעם השניה ברציפות והרביעית בחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות. אז אמנם סכום הנקודות בליגה זהה לזה של יובנטוס, אבל התיקו הזה היה כולו הפסד לטוענת לכתר - למרות שמדובר היה ביריבה קשה.

עבור הקבוצה של סינישה מיכאילוביץ' היה זה תיקו שני ברציפות, אבל סמפ עדיין לא הפסידה ב-8 מחזורי ליגה העונה ונמצאת בצדק בצמרת הגבוהה של הסרייה A. במחזור הבא סמפדוריה תתארח אצל אינטר, בעוד שרומא תארח את צ'זנה כהכנה למשחק הלוהט מול נאפולי במחזור שלאחר מכן.

פארמה - ססואולו 3:1
הקבוצה של רוברטו דונאדוני נמצאת במגמה של נפילה חופשית וההתרסקות הטוטאלית הולכת ומתקרבת. סרג'יו פלוקארי (20) פרנצ'סקו אצ'רבי (23) וספיר טאידר (52) הבקיעו לאורחת, שער מצמק של אנטוניו קסאנו (78) היה רחוק מלמנוע הפסד חמישי ברציפות ושקיעה במקום האחרון.

אמפולי - קליארי 4:0
מרקו סאו (31), דנילו אבלאר (36 ו-38 בפנדל) ואלבין אקדאל (45+2) כבשו לזכות האורחים וסידרו לזדנק זמאן התרחקות מהתחתית הבוערת.