היגואין נפצע ובכה, 0:0 חלש בין אינטר לנאפולי

בארגנטינה דאגו: החלוץ הורד באלונקה, אך התאושש לאחר מכן. גם אלביול נפגע. 0:3 לפיורנטינה על בולוניה. צמד ובישול לקוואדראדו, גם איליצ'יץ' הבקיע

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
דאגה בארגנטינה. היגואין (Gettyimages)
דאגה בארגנטינה. היגואין (Gettyimages)
תחילת כתבה

המחזור ה-35 בליגה האיטלקית המשיך הערב (שבת) עם שני משחקים: אינטר אירחה את נאפולי למשחק שהבטיח הרבה, אבל קיים מעט והסתיים ב-0:0. מנגד, דווקא פיורנטינה חגגה כשהבטיחה כמעט לחלוטין את הכרטיס לליגה האירופית עם 0:3 בבולוניה. המפסידה, לעומת זאת, שקעה עמוק בתחתית בעקבות ההפסד הביתי.

אינטר - נאפולי 0:0
שערים לא היו, אבל אירוע אחד מדאיג דווקא כן: בדקה ה-87 גונסאלו היגואין נפצע ונאלץ לעזוב את המגרש על אלונקה. החלוץ ירד כאשר הוא ממרר בבכי, בתמונות שממש לא עשו טוב לאלחנדרו סאבלה ונבחרת ארגנטינה שבוודאי החלו לדאוג. עם זאת, באיטליה פרסמו כי החלוץ התאושש. השוער פפה ריינה טען כי הוא יהיה ישחק וישחק כבר במשחק הבא. "קורבן" נוסף של המשחק הזה הוא ראול אלביול, שנפגע בראשו לאחר התנגשות עם ריינה. על כל פנים, האורחת שמטה אמנם שתי נקודות, אבל עדיין נמצאת בפער של 8 על פני רומא.

בולוניה - פיורנטינה 3:0
אחרי ההפסד לרומא, הוויולה חזרה למסלול הניצחונות עם חגיגה מרשימה על חשבון קבוצת התחתית של דוידה בלארדיני, שלא ניצחה כבר שישה מחזורים ברציפות. וחואן קוואדראדו הקולומביאני הראה בדיוק למה הוא הופך לאחד השחקנים המבוקשים באירופה.

קוואדראדו הבקיע את השער הראשון (23) מבישול של חואקין ובישל בעצמו את השני ליוסיפ איליצ'יץ' (34). שלוש דקות לסיום היה זה שוב הקולומביאני שמצא את הרשת של ג'יאנלוקה קורצ'י, הפעם אחרי מסירה של מאסימו אמברוסיני המחליף.