ערן זהבי בישראל, בוחן את האופציות שלו

שחקן גואנגז'ו מודאג מהמצב בסין: "נקווה שייגמר במהרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

"אז ארזנו מזוודה קטנה לתאילנד לחופשה קצרה של ארבעה ימים, משם הייתי אמור לטוס למחנה אימונים בעוד המשפחה חזרה לסין. בעקבות המצב נאלצנו לחזור לישראל עם מזוודה של בגדי ים וכפכפים". ערן זהבי לא זוכר סיטואציה כזו בקריירה שלו. נגיף הקורונה היכה בסין וכרגע אין טיסות נכנסות וטיסות יוצאות מהמדינה וגם הליגה מושבתת לפחות עד אפריל ובינתיים הוא נמצא בארץ, עורך אימונים אישיים ומחכה להתפתחויות, כאשר בסביבתו בודקים את האופציות.

כמובן שהמצב האידיאלי הוא שהוא ימצא קבוצה לשחק בה, לפחות עד שהעניינים יתבהרו בסין כדי שיגיע בכושר משחק למפגש חצי גמר מוקדמות היורו מול סקוטלנד בסוף מרץ. אלא שרצונות לחוד ומציאות לחוד. בסביבתו של השחקן היו שמחים לראות אותו מושאל וההערכה היא שמכבי ת"א לא תתנגד לקבל אליה את השחקן, גם אם זה לתקופה קצרה, אבל כרגע בגלל חוקי ההעברות בארץ ובסין, זה ככל הנראה לא יתאפשר.

אופציה ריאלית יותר היא ליגת ה-MLS, שמתחילה בחודש פברואר. לזהבי יש ביקוש ובעבר עלתה אופציה שהוא יעבור לארה"ב, אך כרגע עדיין לא ברור כיצד זה יתרחש, מה גם שהעונה הנוכחית היא האחרונה לחוזה שלו בגואנגז'ו. בכל מקרה, השחקן אמור להצטרף לקבוצתו הנוכחית למחנה אימונים בדובאי במרץ, בתקווה שעד תחילת הליגה באפריל במדינה ישתלטו על נגיף הקורונה ואפשר יהיה לשחק כדורגל. "נאחל ונקווה שייגמר כל מה שקורה בסין במהרה, תודה לכולם על הדאגה", הוסיף זהבי. גם אנחנו מקווים.

מעבר לתגובות