דיווח: פנרבחצ'ה פנתה לסביליה לגבי דאבור

בטורקיה מתעניינים בישראלי, שלא שולל הישארות עד ינואר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

האם מואנס דאבור בדרך לליגה הטורקית? אחרי שלא נכלל בסגל של ז'ולן לופטגי למשחק הליגה הקרוב נגד גרנאדה, בספרד פורסם שפנברחצ'ה פנתה לסביליה והתעניינה בצירופו של חלוץ נבחרת ישראל. כזכור, דאבור לא זומן גם למשחק נגד אספניול, והמנהל המקצועי מונצ'י בודק אפשרויות להיפרד ממנו כבר בחלון הנוכחי, שייסגר ב-2 בספמטבר.

הקבוצה הטורקית היא לא הראשונה שהביעה עניין בצירופו של מלך השערים של הליגה האוסטרית בעונה החולפת, שנרכש בינואר על ידי המועדון האנדלוסי תמורת 15 מיליון יורו. פנר מצטרפת לרשימת מועמדות לקלוט את החלוץ, שכוללת בין השאר את אספניול, אינטר ובורדו, לצד קבוצות נוספות מהסרייה A ומהבונדסליגה.

עם זאת, נטען שדאבור עצמו לא שולל להמשיך במועדון לפחות עד חלון ההעברות בינואר, בתנאי שסביליה לא תרכוש חלוץ נוסף. הישראלי מאמין כי הוא יזכה בהזדמנות להציג את יכולותיו, מאחר שסביליה תשחק העונה בשלושה מפעלים שונים.

אם דאבור יגיע בסופו של דבר לפנרבחצ'ה, הוא כמובן לא יהיה הישראלי הראשון שמשחק בצד הכחול-צהוב של איסטנבול. חיים רביבו היה מי שעשה זאת לפניו במשך שתי עונות בתחילת המילניום, בהן כבש 30 שערים ואף הוליך את הקבוצה לאליפות טורקיה ב-2000/01.

רביבו בפנר. דאבור יילך בעקבותיו? (Getty)
רביבו בפנר. דאבור יילך בעקבותיו? (Getty)
דאבור. בטורקיה הביעו עניין (Getty)
דאבור. בטורקיה הביעו עניין (Getty)