צפו: סולומון בישל פעמיים בדרך לגמר הגביע

הקשר שלח בעיטה שפגעה בחברו לשחטאר ב-0:2 על דנייפרו: "שמח שעזרתי, יש לי ביטחון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

שלושה חודשים אחרי שחתם בשחטאר דונייצק, מנור סולומון כמעט שהבקיע שער בכורה, אבל רגע אחד של מחלוקת מנע אותו ממנו. בעיטה של הקשר הישראלי פגעה בדרך בחברו לקבוצה, מרקוס אנטוניו, והשער נרשם על שמו. את הכתומים זה לא מעניין יותר מדי והם עלו לגמר הגביע האוקראיני עם 0:2 על דנייפרו. הישראלי, שאמנם לא כבש על הנייר, בישל פעמיים.

ההצגה של סולומון התחילה רק בדקה ה-85. במצב של 0:0, הקשר הישראלי ליהטט באגף ימין והרים כדור קשה שמצא את ראשו של דנטיניו, שקבע יתרון של שער למוליכת הליגה האוקראינית. חמש דקות מאוחר יותר, בתוך תוספת הזמן, הגיע הרגע שהיה אמור להיות של סולומון. הכוכב הישראלי כידרר על סף הרחבה, הניף את רגל ימין, בעט חזק לפינה הרחוקה וראה את הכדור פוגע בגבו של אנטוניו וחודר לרשת.

סולומון אמר בסיום: "אני שמח מאוד שעזרתי לקבוצה לעלות לגמר. היה משחק מאוד קשה, אבל בסוף הצלחנו להבקיע שני שערים ובכך להשיג את המטרה. מבחינה אישית אני מרגיש עם ביטחון בקבוצה. הצוות והשחקנים עוזרים לי ואני שמח שאני מחזיר להם במגרש".

בליגה, סולומון שיחק ארבע פעמים בלבד, כולן כמחליף, אבל כעת קיבל את ההזדמנות מפאולו פונסקה ולקח אותה בשתי ידיים. שחטאר תפגוש בגמר את אינהולטס, מהליגה האוקראינית השנייה, שגברה 1:2 על זוריה.

הוסף תגובה