צפו: דאבור כבש, 1:3 לזלצבורג על גראץ

הישראלי קבע מהפך והגיע ל-33 שערים העונה בכל המסגרות

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מואנס דאבור ורד בול זלצבורג ממשיכים להתבסס בפסגת הבונדסליגה האוסטרית והערב (ראשון) הם חזרו מפיגור וניצחו 1:3 את שטורם גראץ, במשחק בו חלוץ הנבחרת הגיע ל-17 שערי ליגה העונה ו-33 בכל המסגרות.

מיכאל ג'ון למה אומנם העלה את גראץ ל-0:1 בדקה ה-40, אך פרדריק גולבראנדדסן השווה בדקה ה-53. בדקה ה-67 דאבור קיבל כדור ברחבה, כדרר ומול שלושה שחקנים, גלגל את הכדור לרשת כדי להפוך ל-1:2 ורץ להתחבק עם מאמנו מרקו רוזה. ודומיניק שובושלאי חתם את תוצאת המשחק בדקה ה-71.

בגרמניה, אלמוג כהן השלים 90 דקות ב-1:1 של אינגולשטאט עם הולשטיין קיל. קבוצתו של הישראלי השלימה משחק שישי ללא ניצחון מתוך שבעת האחרונים ואחרי 29 מחזורים, היא מדורגת במקום ה-17 ולפני האחרון עם 23 נקודות, מרחק שבע מחוף המבטחים.

ביוון, ביברס נאתכו ישב 90 דקות על הספסל ב-0:4 של אולימפיאקוס על קסאנתי, שביסס את קבוצתו במקום השני עם 66 נקודות, שמונה נקודות ומשחק פחות מפאוק סלוניקי המוליכה.

במשחק נוסף, עומרי אלטמן פתח בהרכב פנאתינייקוס נגד אופי כרתים, אך נפצע והוחלף בדקה ה-28. בסיום אגב, הירוקים הפסידו 3:1 ונשארו במקום השישי כאשר כל השערים נכבשו לאחר יציאתו של הישראלי.

דאבור חוגג עם החברים (Chris Bauer/SEPA.Media /Getty Images)
דאבור חוגג עם החברים (Chris Bauer/SEPA.Media /Getty Images)
אלמוג כהן. בדדרך לליגה השלישית? (TF-Images/Getty Images)
אלמוג כהן. בדדרך לליגה השלישית? (TF-Images/Getty Images)
מעבר לתגובות