"סבע מלך שערים? כנראה שאין הגנות בישראל"

אחרי ההפסד בדרבי ופתיחת העונה הרעה, הישראלים של גוואנגז'ו תחת מתקפה: "מעצור בנשק של זהבי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כשהם מדשדשים בתחתית הליגה הסינית ועדיין ללא ניצחון, גוואנגז'ו ר.פ מתמודדות עם פתיחת העונה הגרועה ביותר שלה בשש השנים האחרונות. מלבד דראגן סטויקוביץ', שמעמדו מתערער, מי שספגו את מרבית החצים בעקבות ההפסד לאברגראנדה הם דיא סבע וערן זהבי: "סבע מלך השערים של ישראל? כנראה שההגנות שם אפילו פחות טובות מאצלנו"; "מעצור בנשק של זהבי".

זהבי, שרשם עשרה שערים בשבעת המשחקים האחרונים בכל המסגרות, נעצר ורשם לראשונה דרבי ללא שערים (אחרי 10 משחקים), כשנראה שהטקטיקה של אברגראנדה עבדה: "קנבארו אמר לנו שזהבי הוא השחקן הכי מסוכן שלהם, הסתכלנו עליו בשבע עיניים כל פעם שהכדור היה בשליטת היריבה". אחרי ההתמודדות כמה מאוהדי היריבה חיכו ליד חדרי ההלבשה כדי להצטלם עם "מלך הדרבים".

מלבד הישראלים, מי שעוד ספג ביקורת הוא הכוכב מוסא דמבלה, שרשם עד כה שער בודד במסגרת הליגה: "בא לכאן כדי לקבל פנסיה". יש לציין כי היריבה מסתמנת כחזקה בליגה ובניגוד למושבת הישראלים היא פתחה את העונה עם 100 אחוזי הצלחה וללא שער חובה עדיין. "הם הרבה יותר טובים, טליסקה צריך לשחק באנגליה", אמר סטויקוביץ' בסיום. בעקבות היכולת הרעה, גוואנגז'ו מצאה את עצמה אחרי ארבעה מחזורים במקום ה-14 עם שתי נקודות בלבד.

הוסף תגובה