בצרפת מדווחים: עדן בן בסט מועמד לעבור לראן

הקבוצה מהמקום ה-15 כבר במו"מ עם טולוז לגבי חלוצה של נבחרת ישראל

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
בן בסט, בדרך לתחנה שלישית בצרפת? (GETTYIMAGES)
בן בסט, בדרך לתחנה שלישית בצרפת? (GETTYIMAGES)

בינואר 2013 חתם עדן בן בסט על חוזה לארבע שנים וחצי בטולוז. שנה בדיוק עברה, וכבר חלוץ נבחרת ישראל עשוי לעבור לתחנה הבאה. על פי דיווח היום (שישי) ב"ל'אקיפ", עיתון הספורט הגדול בצרפת, ראן מעוניינת לצרף לשורותיה את בן בסט.

על פי הדיווח, הקבוצה שמדורגת במקום ה-15 בליגה הבכירה כבר פתחה בשיחות עם טולוז בנוגע לבן בסט, שלא מרבה לראות דשא העונה ועשוי לעבור לתחנה השלישית שלו בליגה הצרפתית (שיחק גם בברסט).

בצרפת, כאמור, מפרסמים היום כי ראן בעקבות החלוץ הישראלי, אבל כבר לפני כחודש פרסמנו כאן באתר כי השחקן מבוקש במועדון. "אני יודע שהם רוצים אותי, אבל כרגע אני שחקן של טולוז", אמר אז בן בסט לאתר ערוץ הספורט.

בן בסט איבד קרדיט רב בטולוז בשבועות האחרונים, כאשר גם לפציעה שעבר לבטח יש חלק בכך. חלוצה של נבחרת ישראל שותף ב-13 משחקים מתוך ה-20 שנערכו בליגה, כאשר רק ב-4 מקרים הוא פתח בהרכב. לבן בסט שער בודד מפתיחת העונה.

אם אכן יעבור לראן, חלוץ הפועל חיפה לשעבר יצטרך להתחרות על מקומו בהרכב עם נלסון אוליביירה הפורטוגלי (שבעה שערים בליגה) וסילביו רומרו הארגנטיני (שני שערים). שחקן בולט נוסף בסגל של ראן הוא הקשר פואד קאדיר שכבש העונה כבר חמישה שערים מעמדת הקישור.

בן בסט, מבוקש בראן (GETTYIMAGES)
בן בסט, מבוקש בראן (GETTYIMAGES)
מעבר לתגובות